RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

ŽB Těptín D21C (08/09/2019)
Sunday 8 September 2019
Category: Závody
Middle D21L Nový Bor (26/05/2019)
Sunday 26 May 2019
Category: Závody
OM Všenory D21L (08/05/2019)
Wednesday 8 May 2019
Category: Závody
Červená hlína západ
PŽ Chyňava D21K (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
SCP
OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Category: Závody
Písková věž
MO JO Stráž pod Ralskem D21L (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Category: Závody
OM Grébovka D21L (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Category: Závody
Gröbovka, KAM
PŽ Kvílice D21L (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Category: Závody
Horka
Jarní sprint (17/03/2019)
Sunday 17 March 2019
Category: Závody
Opatov
Lipica Open E5 open (13/03/2019)
Wednesday 13 March 2019
Category: Závody
Kokoš
Lipica Open E4 open (12/03/2019)
Tuesday 12 March 2019
Category: Závody
Krajna vas
Lipica Open E3 open (11/03/2019)
Monday 11 March 2019
Category: Závody
Vilenica
Lipica Open E2 open (10/03/2019)
Sunday 10 March 2019
Category: Závody
Vilenica
Lipica Open E1 W21B (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Category: Závody
Prelože
Lipica Open 2019 - Training (08/03/2019)
Friday 8 March 2019
Category: Tréninky
nedělní trénink Hostomice (03/03/2019)
Sunday 3 March 2019
Category: Tréninky
nedělní trénink  (24/02/2019)
Sunday 24 February 2019
Category: Tréninky
Aldašín
Nedělní trénink v Šárce (03/02/2019)
Sunday 3 February 2019
Category: Tréninky
Divoká Šárka
Opět na Kozla (27/01/2019)
Sunday 27 January 2019
Category: Závody