Mapový trénink (19.01.2020)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Říčanský les
Pořadatel: Tetra Praha
Země: czech
Disciplína: middle/long
Skutečná délka: 10.43 km
Čas: 86:43
Prům. tepy: 163
Max. tepy: 185
Do 7. dobrý, pak jsem udělala chybu u 8. (přiložená mapa a nevšimla jsem si, že 8 není 2, takže by bylo lepší vzít to kolem kopce po cestě vlevo :(...a pak se to celé zvrtlo, kompas jsem používala pozdě, cesty jsem neviděla, neplánovala jsem dopředu postup a od 9 do 12 jsem se ztrácela....:/ Nicméně mě potěšilo, že druhý den mě svaly nebolely, takže kondičku mám slušnou - 15 km za víkend a ok :-)
Skrýt komentáře (2)
Gabča Šimůnková : Ahoj, jestli mohu, tak taky napíšu nějaký komentář k postupům. Nejdřív teda bych chtěla poprosit, jestli bys nesmazala tu první mapu z tohohle tréninku, kde to máš nahrané na mapě se špatnou tratí (tratí C). Máme tu na archivu už poměrně hodně map a kapacita není neomezená, musíme ji vždy jednou za čas rozšiřovat, takže všechny dvojitě nahrané tréninky apod. mažeme, aby zbytečně nezabíraly místo. Mapu smažeš na svém profilu, když klikneš na "editovat mapu". Dík!

K tréninku: Na začátku jsi nebyla na mapovém startu, ale asi to nějak výrazně nevadí, byl to jen trénink :) Určitě se zaměř na práci s buzolou, snaž se i opustit cesty a držet směr podle buzoly terénem, nejdřív na kratší vzdálenosti, až si budeš víc jistá, tak na delší. Je to trénink, takže můžeš zkusit i něco, co ti moc nejde, právě proto, abys to natrénovala na závody. Les byl docela čistý a běhat více terénem tam šlo. Postupy na 2. a 3. šly určitě narovnat. Chyba na 9. si myslím, že byla způsobena tím, že jsi asi nepoužila důsledně buzolu při odběhu od kontroly, což je hodně důležité zvlášť když je kontrola v takovém nepřehledném hustníku, asi jsi přesně nevěděla, na které cestě jsi vyběhla? Postup 10.-11. byl docela těžký, vždy když odbíháš od kontroly, musíš mít přesný plán postupu a také pořádně se srovnat podle buzoly, evidentně jsi odběhla jinam, než jsi asi chtěla.
Marie Pangrácová : Ahoj, děkuji za postup, jak mapu smazat. Děkuji i za zpětnou vazbu, jen přemýšlím, jak se kdy rozhodnout, zda rovně po terénu, což může být pomalejší než běhat na jistotu či na pevném povrchu-cestami (viz 2 a 3 podél potoka, výrazný bod)? Jinak ano, musím si připomínat, že nemám hned odbíhat od kontroly (nechci být maják u kontroly) a víc pracovat s buzolou, dík za návrhy, jak na to!!!
Napiš komentář
Ulož
 
Mapový trénink (19.01.2020) Mapový trénink (19.01.2020)