Mapový trénink (02.02.2020)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Suchdol
Pořadatel: TETRA Praha OB
Země: czech
Disciplína: long/middle
Skutečná délka: 6.76 km
Čas: 62:57
Prům. tepy: 154
Max. tepy: 192
Jsem celkem spokojena, i když běžecky to místy mohlo být lepší, 2-3 minuty jsem ztratila kvůli věcem nesouvisejícím se závodem, takže reálná ztráta na vítěze jsou asi 4 minuty. Celkem kopcovité to bylo, ale domnívám se, že jsem volila trasu dobře. Budu ráda za rady, kde to mapově moho být lepší.
PS: Stavíte pěkné trasy, které nejsou moc snadné - palec nahoru :-)!
Skrýt komentáře (2)
Radim: Ahoj, díky za zpětnou vazbu, spokojenej závodník je cíl stavitele;) Tipy, kde to mohlo být lepší? K2 se určitě dala jít příměji - držení výšky ve svahu je o dost pomalejší než mírné klesání. Navíc předpokládám, že díky dobré viditelnosti se dalo "pátrat očima" po lampionu z poměrně velké dálky. Zamýšlená middlová pasáž pod Kozími hřbety byla díky únorovému stavu porostů možná příliš jednoduchá. K14 jsem čekal, že budete chodit hlavně z esteticko-kochacích důvodů pěšinkou po hřbetě, rychlejší je podle mě varianta zprava. No a postup na K16 jsme s Terkou poměrně dlouho ladili. Asi úspěšně, vyzkoušeli jste velké množství variant, od té úplně levé (po cestě údolím a ke kontrole kolmo nahoru) až po úplně pravou (přes starosuchdolskou náves po jižním okraji mapy, ta totiž maximálně šetří vrstevnice). Já bych hlasoval pro variantu podobnou té Tvojí (snad jen, že bych zvolil pěšinku jižně od zahrádek, ne tu zahnutou ulici mezi nimi). Ale jednotný názor nemáme; schválně jsme osadili K15 SI krabičkou, ale moc vás ji nerazilo.
Marie: Děkuji! U 14 jsem si také zpětně ptala, jestli by to nešlo rychleji zprava, dík za potvrzení ;)! Palec nahoru za tu 15-16 :)
Napiš komentář
Ulož
 
Mapový trénink  (02.02.2020) Mapový trénink  (02.02.2020)