Rumcajsovy míle E3 (19.07.2020)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Nedbalka
Pořadatel: Jičín
Země: czech
Disciplína: middle D21C
Skutečná délka: 4.57 km
Čas: 51:42
Prům. tepy: 162
Max. tepy: 190
Byly to krásné závody mezi skalami :-)! Tady bych potřebovala poradit u kontroly 2 a 4, možná i 11 - volila jsem kvůli podvrtnutém kotníku (z předešlého dne) běh po vrstevnicích, ale osobně bych asi šla dolů a nahorů. Nejsem si jistá, který postup by byl nejrychlejšía jistější? Kontrolu 4 jsem již viděla z druhé strany a rýha byla celkem hluboká. Děkuji za doporučení:-).
Skrýt komentáře (2)
Gabča Šimůnková : Ahoj, ve skalách ty volby okolo (a víc po rovině) a nebo víc přímo (a nahoru a dolů) závisí hodně na výkonnosti daného člověka. Obecně pokud člověk ví, že lezení do kopců mu trvá dlouho a nebo ho moc unaví na další část závodu, tak není špatnou volbou běžet okolo. Pokud člověk ví, že je do kopců vcelku rychlý a nedělá mu to problém, tak se mu často vyplatí jít daný postup rovně. Já osobně bych na K2 běžela stejně takhle okolo, protože kopec z cesty ke kontrole je dost prudký a zřejmě by mě hodně unavil.

Na K4 to vypadá podle vrstevnic jako velmi hluboká rýha, no lepší se mi zdá neobíhat ji úplně takhle moc, ale zkusit přelézt kousek vedle té 4. kontroly. Pokud by byla ale hodně strmá, že by se nedala pak vylézt nahoru, tak bych ji asi takhle oběhla, to je dobré podívat se v terénu, jak přesně to vypadá a podle toho vyhodnotit, co bude pro mě rychlejší.
Marie : Mě jen to vrtalo hlavou i proto, že jsem právě tam měla minutovou ztrátu. Moc děkuji za odpovědi :-). Budu je brát v úvahu při příštím závodě.
Napiš komentář
Ulož
 
Rumcajsovy míle E3 (19.07.2020) Rumcajsovy míle E3 (19.07.2020)