OM krátká (22.04.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Týnec nad Sázavou
Země: ČR
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 3.97 km
Čas: 34:11
Zase jsem to šel docela pomalu (podle hodinek cca 9:00 min/km). Žádnou větší mapovou chybu jsem neudělal, jen pár detailů na dohledávkách u 2 a 13. Myslím si, že vzhledem k mokrosti terénu jsem tu první půlku nemusel chodit rovně, asi bych pár vteřin ušetřil. Můj postup na 9 byl úplně nejlínější, nechtělo se mi totiž zabíhat do toho zarostlého lesa zbytečně brzo.
Skrýt komentáře (5)
Gabča Šimůnková : K rychlosti: za prvé: prostě ti nemůžu poradit nic jinýho, než vědomě zrychlit. Fyzicky na to máš. Mně to pomáhá/pomohlo: řekneš si, že prostě musíš zrychlit, ze začátku pak nemáš takovou mapovou jistotu, ale to se zlepší - z vlastní zkušenosti (i já v tomhle závodě běžela 7:45 min/km a to jsi prokazatelně rychlejší než já). Za druhý: možná si pořiď boty se špuntama :)

S postupem na 9. takovej problém nemám. Zvláštní je spíš 7. - zbytečně do kopce a zkopce. Když už jsi byl nahoře nad hustníkem, aspoň bych se mebála střihnout to světle zeleným hustníkem a ne dobíhat až nahoru na asfaltku a z ní zas po cestě dolů...
Kuba Vlášek : Na 1 by to útolí bylo asi lepší oběhnout, než do něj sbíhat a pak se zas škrábat nahoru. Na 2 to chtělo hlídat konec toho tmavýho hustníku (to rozhraní bylo krásně vidět) a pak si najít tu vidlici údolíček nad kterou je kontrola.

Jako ten konec postupu na 9 není rozhodně ideální, když už musíš chodit po cestičkách, tak jsi to mohl vzít tou první cestičkou, takhle si tam zbytečně zabíháš. ;)
Jinak úplně nechápu to, že chodíš v lese tak pomalu, protože z toho, co vidím na tréninku, tak fyzickej problém bys mít neměl, takže to bude asi o nečem jiném, jinak ale mapově až na těch pár chybek dobrý.
Gabča Šimůnková : I když 9. na konci taky chtěla střihnout... tohlebje zbytečný
Kuba Vlášek : Ten postup na 7 je horem určitě lepší (ten svah byl fakt špatnej), ale taky bych nevybíhal až na cestu a střihnul to nad tím tmavě zeleným.
Kuba Makovský : Ondro, na to, že jsi to oběhl v "hladkejch" slušnej výkon..
Napiš komentář
Ulož
 
OM krátká (22.04.2017) OM krátká (22.04.2017)