ŽA Řitka (03.06.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Řitka
Pořadatel: VSP
Země: ČR
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 4.92 km
Čas: 31:10
Podle mě velmi povedený závod s menšími chybkami na dohledávkách a jedním malým odkloněním od směru při postupu na 13. S výsledkem jsem spokojený (cca 89 bodů).
Skrýt komentáře (2)
Gabča Šimůnková : Výsledek i výkon supr, ještě abys nebyl spokojený ;) Takhle běhat pořád by bylo nejlepší (se lehko řekne ale hůř dělá co? :D ) Možná na 5. bych nelezla zbytečně hustníkem, když jde oběhnout (ten hranatý před cestou), i když ten zrovna šel proběhnout, ale okolo je to rychlejší než mezi stromkama. Na 12. bych se trochu svezla po cestě, bylo by to asi taky o trochu rychlejší a na 14. trochu blíž čáře v první půlce postupu - ale to jsou jen takové drobnosti, které tě mohly o pár vteřinek posunout dopředu ;) Btw na 7. jsi šel fakt pěkně na jistotu, ne tak pitomě na náhodu jako já - pochvala!
Ondra Měšťan : Původně jsem chtěl ten hustník oběhnout, ale když už jsem chvíli běžel a pořád jsem ho neviděl, tak mě to přestalo bavit a střihnul jsem to jedním méně hustým místem. O další vteřinky by mě určitě posunulo, kdybych se na konci 3x nerozsekal a částečně si nevyhodil kyčel :-) .
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA Řitka (03.06.2017) ŽA Řitka (03.06.2017)