ŽA krátká Hostomice (05.05.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Hostomice
Pořadatel: PGP
Země: ČR
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 4.69 km
Čas: 28:05
Postup na 1 jsem šel pomalu, abych se vyvaroval případné chyby, která se stala kvůli tomu, že jsem hledal lampion v prohlubni a ne v údolíčku, protože jsem si pamatoval, že jsme měli hodně kontrol ze začátku v dírách. Další postupy byly celkem ok, menší chybka byla na dohledávce 8 a 9 jsem hledal dřív, protože mi přišlo, že tam už začal ten bílý les. Nabíhat na 13 s myšlenkou, že to tam někde bude, fakt nebyl dobrý nápad. Té cestičky jsem si sice všiml, ale myslel jsem si, že to je ta, po které jsem přiběhl. Zbytek už byly opět jen drobnosti.
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Tomu tvýmu popisu jedničky fakt nerozumím, jednak máš mapu a všechny jámy v tom kolečku jsou dost daleko od středu a druhak máš popisy do kterejch můžeš kdyžtak kouknout, takže výmluva na hledání jámy je (rozhodně v případě zkušenýho závodníka jakým jsi) dost slabá. Když už jdeš pomalu, aby ses vyvaroval chyby (což je na těžkou jedničku dobře), tak si ale musíš všímat třeba těch stromů v tom svahu, který byly fakt dobře vidět a hlídat si, kdy máš hledat kontrolu. U 8 bylo dobře vidět to údolí v kolečku a na 13 to chtělo jít pěkně k oplocence a pak to prostřelit skrz křoví.
Gabča Šimůnková : Pěkný, já nevim, proč jsi prohlašoval, proč ty áčka vůbec běháš... tak první těžkej lesní závod no, vychybovalo se tam dost lidí a myslím, že zas tak špatný výkon to teda nebyl! No ještě k tý 8., nejen do údolíčko, ale byla tam fakt dobře vidět ta louka za tou kontrolou, měli jsme totožný postup a právě podle toho jsem si tuhle kontrolu narozdíl od tý holky, co běžela se mnou a naběhla až tam co ty, pohlídala, že tak blízko tý louce ta kontrola není. Popisu tvýho postupu 1. taky nerozumím? Tak se podívám na popisy ne? Paměťák to nebyl :D
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA krátká Hostomice (05.05.2018) ŽA krátká Hostomice (05.05.2018)