ŽA krátká Hrabová (09.06.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Hrabová
Pořadatel: ASU
Země: ČR
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 4.95 km
Čas: 32:27
Startoval jsem s vědomím, že 2 min za mnou jde Martin Roudný, takže moje strategie byla být doběhnut co nejpozději a pak za ním viset co nejdéle. Snažil jsem se to rvát a úplně mi při tom nešlo přemýšlet - na 1 jsem nemusel jít přes to křoví a u 4 jsem začal trochu panikařit a hledal jsem ji moc brzo. Martin mě doběhl v půlce postupu na 6 a zavěsil jsem se za něj. Na 8 jsem šel dobře, ale nechal jsem se stáhnout víc vpravo. V těch údolích mi začaly docházet síly a Martin mi utekl. Zbytek jsem se už nějak snažil přežít a šel jsem stylem snad to tam někde bude, což se nevyplatilo u 17.
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Co k tomu říct? Jít áčkovou krátkou stylem "snad to tam někde bude" mi nepřijde jako dobrá strategie. Škoda těch dohledávek 4 a 8, nejméně u 4 mi přijde jasný to údolíčko vedoucí skoro k ní, jít podel něj až skončí a pak trochu doleva a měl bys jistou dohledávku. U 8 nevím, jak ve skutečnosti vypadala ta hromada rýh, takže tam úplně nedokážu říct, ale zkusil bych to asi po rýze od cesty a pak přes údolíčko doprava. 17 úplně nechápu, co si tam dělal, vídíš, že je skoro až u těch domů a ty tam houbaříš někde daleko ve svahu, vždyť už to přeběhnutí paseky hned pod oplocenkou ti muselo říct, že jsi ještě daleko od kontroly. Asi bych celej tan postup šel zleva a od cesty pod pasekou, ale i s tvým řešením by ses tam neměl takhle zasekat.
Gabča Šimůnková : Panikaření u 4. a obecně to "snažil jsem se to na začátku rvát" - viz 1., bych řekla, že je důsledek hlavně toho, že jít do závodu s cílem "hlavně ať mě tenhle člověk nedoběhne moc brzo" se někdy nevyplácí. Vím, že se to těžko dělá, ale i když za tebou startuje někdo dobrej, tak by ses tím neměl nechat ovlivnit a běžet si svůj závod! Protože z toho pak pramení takový zbytečný chyby jako na 4., když máš v hlavě "už abych tu kontrolu našel a byl pryč, aby mě nedoběhl"
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA krátká Hrabová (09.06.2018) ŽA krátká Hrabová (09.06.2018)