MČR klasika B finále (22.09.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Maliník
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 10.17 km
Čas: 82:13
Prům. tepy: 168
Max. tepy: 191
Tohle bylo fakt výživný a s každou další minutou na trati jsem kravil víc a víc. Nejdřív jsem neviděl tu cestu před 4k a skončil jsem kus vedle. Když jsem hned chvíli potom běžel kolem občerstvovačky, řekl jsem si, že po 12 min na trati to ještě není potřeba, že tak za 20 minut bude další. Spletl jsem se a dost jsem toho litoval, protože na postupu na 11k mi došla voda a nebyl jsem schopný ten kopec po cestě vyběhnout. Voda po 45 min na trati fakt není dostatek. Postupně se na mně začala podepisovat únava, takže od 15k jsem postupy vymýšlel až před kontrolou (když jsem ji konečně našel). Tu světlinu u 18k jsem fakt neviděl a nebýt jednoho kluka, co mi ji ukázal, tak bych tam nechal. U 19k už ale nikdo takový nebyl a asi 1,5 min jsem tam s pár dalšími vetoši houbařil, protože už jsem se fakt nedokázal soustředit a viděl jsem se v cíli. To páté místo jsem čekal, ale nakonec prý i já můžu mít jednou za rok štěstí a áčko mi zůstane.
Skrýt komentáře (3)
Kuba Vlášek : Myslíš, že ty obíhačky na 2 a hlavně pak na 11 byly dobrý? Hlavně ta na 11 ti ten postup skoro zdvojnásobí.
Ondra Měšťan : Na dvojku to podle mě tak hrozný nebylo (kdybych se do toho kopce neplazil jako šnek, tak by se mi to možná i vyplatilo, takhle jsem tam něco ztratil, ale ušetřil jsem si lezení skrz kameny). Ten postup na 11 by se mi nejspíš nevyplatil, ani kdybych ho celý běžel. Já jsem totiž při vymýšlení trochu přehlédl, že k té kontrole budu muset vylézt 15 vrstevnic. Kdybych to viděl, tak jdu určitě horem.
Gabča: Dle mýho na tu dvojku to muselo být lepší rovně. Já jsem to teda zkazila a šla jsem tam dost do háje, ale nebylo to tam moc lezení mezi kameny, spíš docela v pohodě běhání mezi kameny, jak jsem tak koukala na ty lidi, co tam přibíhali po vrstevnici. 19 byla divná, souhlas :)
Napiš komentář
Ulož
 
MČR klasika B finále (22.09.2019) MČR klasika B finále (22.09.2019)