Žebříček B- Čechy (13.05.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Kříž u potoka
Pořadatel: VLI
Disciplína: Klasika
Skutečná délka: 7.27 km
Čas: 62:13
Sice to na hodinkách není vidět, ale hned na jedničku jsem tu kontrolu hledala v hustníku o cestu vedle. To mě rozhodilo tak, že jsem místo mýšleného postupu na dvojku přes kopec doběhla až k louce, která je o 90 stupňů někam jinam. Směrem na čtyřku jsem málem zahla doprava dřívější cestou a na osmičku nechápu svůj postup přes to údolíčko.
Skrýt komentáře (5)
Gabča Šimůnková : Nojo, jedna z hlavních pouček - na 1. radši pomalu a na jistotu, že jo... :D Pak by tam nebyla ani špatná dohledávka, ani ta šílená chyba na 2. Postup na 8. se mi nezdá tak špatnej, 7. byla skoro až dole, takže si nemyslím, že by sis drápáním se hned do toho svahu nad ní nahoru na cestu zas tak pomohla. Tady jsi alespoň kus kopce vyběhla po cestě a ve svahu nad 7. i v údolíčku pod 8. bylo úplně stejný borůvčí. A údolíčkem to byl i míň prudký kopec. Já bych to šla asi stejně jako ty...
Gabča Šimůnková : Jo i když vlastně s když bylo v tom údolíčku to borůvčí, tak by to asi bylo rychlejší vzít zprava celé po cestě údolím... Ale upřímně já bych to asi fakt šla jako ty :D A na 7. se mi asi víc líbí postup spodem.
Lenka Rosendorfová: Možná ten postup na dvojku nebyl tak špatnej, ale totálně jsem tam umírala. :D A na tu osmičku taky.
Gabča Šimůnková : Na 2. by to nebylo tak špatný, kdyby jsi to zkrátila o tu část, kde jdeš kolmo od čáry postupu a začala stoupat od cesty tim svahem s průsekama směrem k zašrafovanýmu, hned jakmile jsi přeběhla cestu. Takhle to teda moc dobrý neni :D
Kuba Vlášek : Jako postup na 2 šel jít v pohodě v podstatě skoro rovně, ale když už to trochu obíhat, tak jak píše Gabča, od cesty nahoru k tomu zašrafovanýmu.
Napiš komentář
Ulož
 
Žebříček B- Čechy (13.05.2017) Žebříček B- Čechy (13.05.2017)