ČPŠ Milano (16.09.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Miletínské lázně
Pořadatel: SHK
Disciplína: štafety
Úsek: 1.
Skutečná délka: 4.91 km
Čas: 35:51
Jelikož jsem běžela první úsek, tak mi šlo hlavně o to udržet se co nejvíc vepředu to jde, takže jsem moc nemapovala. Na šestku jsem se trochu zamotala po vyběhnutí z hustníku a na devítku jsem nevěděla moc čeho se chytnout... k tomu tam běhalo asi 10 lidí, který hledali samou kontrolu a pořvávali na sebe její číslo. Nakonec díky mejm mapovejm skillům jsme to našli. :D Na dvanáctku a třináctku už byl pak jen pomalejší běh. Jinak se mi to líbilo.
Skrýt komentáře (4)
Kuba Vlášek : Na 9 stačilo věřit držení směru a pokračovat rovně. Ze silnice jsi měla jít čistě na východ a stočila ses o 90°. Ale jinak pěkný, ty první úseky je těký uhlídat a zároveň si nenechat zdrhnout všechny soupeřky.
Lenka Rosendorfová : Já se asi zrovna úplně nesoustředila na mapu no, protože tam zrovna naběhla hromada lidí a každej tam orazil nějakou kontrolu.
Michal Hodek : Mě přijde, že tam lidi mátlo mlíko na horní hraně toho srázu. Mysleli, že už je to diváckej úsek a tak přestali koukat na buzolu a šli doleva...
Lenka Rosendorfová : No já měla přeloženou mapu v postupu na devítce, tak jsem si už taky myslela, že jdu na diváckou, takže je to klidně možný.
Napiš komentář
Ulož
 
ČPŠ Milano  (16.09.2017) ČPŠ Milano  (16.09.2017)