ŽA Lštěň klasika (06.05.2018)
Kategorie: Závody
Pořadatel: SK Praga
Země: Czech
Disciplína: Klasika
Skutečná délka: 9.02 km
Čas: 58:58
Velmi špatný závod. Začátek pomalejší, na 3K jsem si chtěl namapovat dlouhý postup a paradoxně jsem úplně zapoměl, jak dlouho běžím a nemohl se chvíli najít. U dohledávky na 5K jsem se hloupě ztočil. Potom ta 7K, netuším, co jsem tam dělal a už vůbec nevím, jak jsem se mohl takhle ztočit. Zbytek jsem dost umíral.
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : K hledání se v půlce postupu, protože jsi zapomněl, že běžíš závod, se radši vyjadřovat nebudu. Na 5 když už jsi šel takhle, tak to chtělo ten konec trochu vykroužit zleva kolem kamenů, protože běhat kamenným polem není asi nikdy dobrej nápad, pokud to jde takhle jednoduše oběhnout. Na 7 fakt nevím, co jsi dělal, ale šel jsi pěkně a najedou i přesto, že jsi měl pořád klesat, přes cestu a do hustníku, tak ses uprostřed čistýho lesa otočil a vydal se po vrstevnici a ještě trochu dokopce. Takže drobná rada pro příště, velký asfaltky v tom lese vážně jsou a vrstevnice taky obvykle říkají, jak to tam skutečně vypadá, kdyby sis alespoň těhle dvou věcí všímal, tak jsi se k tomu hustníku s kontrolou musel úplně jednoduše dostat.
Gabča: No Kuba ti to napsal pěkně :D snad jenom k tý 3.: K tý se vyjadřovat budu, nepřijde mi to zas tak nepochopitelný jako Kubovi. Podívat se na dlouhý postup dopředu je samozřejmě dobře. Neměl bys ale zapomínat, že hlavní je to, co běžíš v ten okamžik! Jako stává se mi to taky, že běžím a snažím se vymyslet nějakej postup dopředu a pak to nemám úplně stoprocentně pod kontrolou, takže chápu, ale musíš si v pravou chvíli umět uvědomit, že se moc nesoustředíš na přítomnost. Přesně tady v tý části jsem si ten dlouhej postup taky chtěla pořádně rozmyslet, ale právě proto, jak tam byly ty šutry (my běžely o trochu výš) a člověk musel koukat pod nohy a ještě jsem musela koukat na buzolu, když tam moc nebylo čeho se chytit a jenom běžet, tak jsem se radši víc soustředila na momentální část závodu. Kdyby ses na kontrole pak na chvíli zastavil a na postup se pořádně podíval, asi by tě to stálo míň než tohle :) Mapování si dopředu je fajn, ale ne za cenu takových zbytečných chyb ;)
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA Lštěň klasika (06.05.2018) ŽA Lštěň klasika (06.05.2018)