ČPŠ Třemošná neděle (27.05.2018)
Kategorie: Závody
Země: Czech
Skutečná délka: 8.09 km
Čas: 54:42
Prům. tepy: 193
Max. tepy: 210
Sice mi to neběželo, ale moc jsem si to užil. Bylo to těžké, ale dalo se to uhlídat. Krize přišla u 11K, kde jsem se stočil a pak nehal tak 3 minuty na 12K (hloupé stočení). Dál to šlo dost dobře, žádná chyba ani velké zaváhání.
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Předpokládám, žes ty kontroly v popisu prohodil a velká chyba je na 12 a stočení cestou na 11. To stočení je o práci s buzolou, ale není to nic hroznýho, vyřešil jsi to za běhu a skoro nic jsi tím neztratil. Ta 12 je horší, nevím jak to tam vypadalo, protože tam už jsem ne bohužel nepodíval, ale podle toho, jak vypadal zbytek mapy, tak tam bylo několik bodů, kterejch jsi se mohl chytit a z nich hlavně ten posed na rohu hustníku před kolečkem. To je krásnej odrazovej bod na dohledávku. Nevím jak jsi to plánoval, ale když jsi v půlce toho postupu přebíhal ty první údolíčka, tak bys měl vědět, že jdeš dost severně od čáry, protože přebíháš dvě a ne jenom jedno a měl bys to začít stáčet víc ke kontrole. Ale jinak parádní výkon, krásně jsi to oběhnul, předal na pěkném místě a v kontaktu, bohužel jsem to byl já, kdo to/se pak zabil.
Gabča: Já mám dojem, že tím myslel spíš to, že po 11. se stočil, ale nevím :D Teda ale klobouk dolů za ty výkony, takový dlouhý štafety a tys to fakt pěkně zaběhl! Mohli jste mít dost slušný body nebýt Kubova kotníku. A teda nevím, jak moc ti to jako neběželo, protože pace i barva tracku vypadá teda dobře ;) To až ti to teda pořádně poběží, tak ti Kuba M možná přenechá i to rozbíhání štafety :D
Napiš komentář
Ulož
 
ČPŠ Třemošná neděle (27.05.2018) ČPŠ Třemošná neděle (27.05.2018)