ŽA Hostomice krátká (08.05.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: trnovská cesta
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 4.33 km
Čas: 33:26
takže..na 1 jsem tam sebevědomě naběhla a říkala si že to tam prostě najdu..dost jsem to podcenila a když jsem viděla ty jámy a tak naživo, bylo mi jasný že je zle. tak jsem se koukla poádně do mapy a snažila se co nejrychleji najít..a zaroven jsem tam tak pobíhala a doufala že tam ta kontrola bude..nebyla a nakonec mi ji jedna holka našla..2 docela vpoho, na 3 jsem to rozběhla dobře no a pak jsem si teda chtěla pořádně domapovat dohledávku a buzola mi ukázala něco co mě donutilo přeběhnout tu cestu a ocitla jsem se na 4, zorientovala jsem si teda mapu a ta mě poslala zase někam jinam, tak jsem se pak vrátila a konečně pořádně a správně namapovala (na tom tracku je to takový zmatený a ne úplně přesný), 6 trochu dohledávka, ale ten význačný strom byl dobře vidět takže nakonec celkem ok, a ze 13 na 14 jsem to na tu mapu špatně napasovala a běžela jsem tu oplocenku zprava..celkově fakt podělaný závod..
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Začnu k tomu houbaření jedničky, když už jsi byla mezi těma jámama a došlo ti, že to asi nepůjde úplně samo najít, tak to chtělo seběhnout dolů na cestičku a dohledat to z ní, protože to by v tu chvíli bylo mnohem jednodušší, než vymyslet u který jámy vlastně stojíš.
Přebíhání cesty cestou na 3 nechápu, ale ještě o dost víc mi uniká, proč, když jsi věděla, že máš ke kontrole stoupat, tak jsi se najednou sebrala a běžela kolmo na vrstevnice dolů.
Zbytek závodu už vypadá dobře, to už jsou jenom takový drobný chybičky, který u takhle těžkýho závodu vůbec nerozhodují, hlavní problém je v tý 1 a 3.
Gabča Šimůnková : Přesně jak píše Kuba - na 1. seběhnout na cestičku, když sis nebyla jistá, a najít to třeba tak trochu defenzivně odzadu přes tu světlinu za kontrolo nebo se koukat do svahu na význačný stromy, byly viditelný pěkně. Rozhodně by jsi ztratila mnohem míň než bezhlavým pobíháním jámama... Ten postup na 3. taky nechápu o tom jsme se bavily už na shromaždišti mám dojem ;) To sbíhání kopce bylo hádám prostě zazmatkování, kdy po chybě na 1. sis nevěřila, že jdeš dobře, tak jsi radši poslechla buzolu, která se asi nestihla ustálit, a běžela do háje :D Zkus příště zachovat chladnou hlavu a ty úkony si v lese pořádně promyslet než se rychle pustit někam úplně pryč. Vím že se to lehko říká a hůř dělá...
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA Hostomice krátká (08.05.2018) ŽA Hostomice krátká (08.05.2018)