ŽA krátká u Tábora (20.05.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Pintovka
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 3.21 km
Čas: 28:14
na dvojku jsem neběžela zrovna jistě, spíš jsem na tu kontrolu najednou narazila, ale až po nějaké době :) trojku jsem podělala úplně, vedle tý kontroly jsem stála a věděla jsem že tam někde je a že nemám chodit ami víc nehoru ani víc dolů, tak jsem tam začala tak pobíhat kolem, udělala si tam takový dohledávací kolečko a pak ji našla, na pětce trochu ta dohledávka ale podle těch údolíček to šlo, spíš jsem nevěděla jestli už nejsem třeba moc vysoko..a pak už docela v pohodě:) ale ten postup do cále se mi moc nepoved..:D
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : U trojky to chtělo buď naběhnout na údolí pod kontrolou a vyběhnout k ní a nebo jít na to údolí nad kontrolu a ke kontrole seběhnout, obojí je docela jistý na dohledání a je to lepší než tam nějak houbařit i když víš, že jsi skoro v kolečku. Zbytek je dobrej.
Gabča: A na 2., kde píšeš, že jsi byla nejistá, je hlavní záchytnej bod určitě ten velký zářez s pasekou a vývratem nahoře na konci. Jít to podél něj jakoby po tom hřbítku a z něj doleva dolů, až tam bude patrnější to údolíčko s kontrolou a je to jistý a žádný narážení na kontrolu ;) Na 5. jsem šla taky takhle a tam byl jasný ten kámen ve stráni v údolíčku vedle paseky (podle tracku jsi u něj taky byla) a od něj držet výšku a jsi až u kontroly.
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA krátká u Tábora (20.05.2018) ŽA krátká u Tábora (20.05.2018)