krátká B - Doksy (02.06.2019)
Kategorie: Tréninky
Skutečná délka: 3.51 km
Čas: 31:19
Prům. tepy: 180
Max. tepy: 198
Na 5. jsem se trochu stočil, ale nalezení bez problému.7. jsem přešel a chvili hledal. 9. jsem přehlíd a hledal někde v okolí.
Skrýt komentáře (1)
Gabča Šimůnková : Pěkný začátek závodu! Narozdíl od klasiky sis ho pohlídal a to je důležitý! Koukal ses na mezičasy? Běžel jsi tam dost pěkně. Sice tam je občas třeba na 2 i tu 5 malé ulítnutí směrové, ale srovnal ses hned dobře. Škoda 7, to mi přesně připomíná náš sledovací okruh na soustředění a znova připomínám - načíst si dopředu dohledávku, vědět, co hledám za objekt, zvlášť v takových detailních terénech jako jsou skály se to hodně vyplatí. Když uvidíš v popisech údolíčko a koukneš se pořádně, kde je vycentrovaný kolečko, tak ti lehce dojde, že kontrolu při náběhu do údolí hned neuvidíš. Jak se říká "hledám objekt, ne lampion" ;) 9 tam byla asi trochu schovaná v bordelu, tak příště nepanikařit a pořádně se kouknout do mapy a oblézt ten hustník (a taky zas ty popisy - údolíčko tam muselo být v reálu trochu patrný ne?)

Jinak ale musím říct Tondo, že na tobě vidím hodně velký pokroky co se mapy týče! Je vidět, že ti všechny ty mapový soustředění s TSM, nedělní tréninky, Velikononce apod. dost pomohly a furt se zlepšuješ :)
Napiš komentář
Ulož
 
krátká B - Doksy (02.06.2019) krátká B - Doksy (02.06.2019)