oblastní žebříček (20.10.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: černý mlýn
Disciplína: middle
Skutečná délka: 4.31 km
Čas: 32:46
2. kontrola nevyšla zrovna podle plánu a nějak divně (ani teď nevim jak a co se tam stalo) jsem tam odbočil. na 7 jsem se dlouho hledal místo toho abych se podíval do popisků a zjistil, že jsem vedle. Jinak ten závod byl celkem dobrý.
Skrýt komentáře (1)
Gabča Šimůnková : Fakt pěkný závod bez větších chyb! Krátký tratě jsou ale dost o plynulosti a o detailech, takže i když jsi vyhrál, je tam hodně "drobností" ke zlepšení, který ti můžou pomoct uspět i na závodech s větší konkurencí (třeba příští rok v ŽB), když se vyvaruješ větších chyb. Fyzičku máš dobrou. Tak jenom takový moje nápady na zlepšení ;)

1) práce s buzolou - je vidět, že bys na tom potřeboval zapracovat, trochu narovnání stopy při závodě ti ušetří metry, ale i čas. Ať už na tom odběhu od 2. nebo postup na 3., kde jsi asi chtěl od oplocenky jít rovně ke kontrole, ale stočil tě tam ten hustníček a doběhl jsi až na paseku, je to tak? A postup na 12. se dal jít v pohodě rovně, měla jsem ho taky. Stačilo pohlídat směr a kamennou hromadu uprostřed postupu, byly tam těžší ty fleky hustníků, ale těch si nemusíš nutně tolik všímat, když věříš svojí buzole ;) Takhle sis přidal zbytečný kopec navíc, i když teda po cestě. V hustníku z 8. na 9. jsi taky zbytečně kličkoval.
2) při postupu na 5. jsi neběžel špatně, je to postup dobře na jistotu, ale už bys v H14 mohl zapracovat na tom, že neběžíš nutně celou dobu po linii (okraj louky) a pak na kolmo odbočíš u hustníčku, ale trochu napřimovat ty postupy (neříkám jít to celý pod čarou, to by se tady asi nevyplatilo, ale naučit se od linie postupně vzdalovat v směrem ke kontrole, což ti zase ušetří metry a tím pádem čas. Odrážení se na kolmo od linie do lesa je věc, kterou se člověk učí ve dvanáctkách, ty už bys to zas mohl trochu někam posunout. K čemuž ti vlastně zase pomůže i ta buzola :)) Stejný případ je vlastně i 2., kde jsi šel po cestě a odbočil až kolmo od posedu, přitom se dalo ke kontrole jít rovně z rozcestí nad ní a všimnout si ještě k tomu toho výraznýho nosu, na kterým kontrola je.

Když odstraníš tady ty "zuby", tak bude závod hned o něco plynulejší ;) Sorry, je to trochu dlouhý :D
Napiš komentář
Ulož
 
oblastní žebříček (20.10.2018) oblastní žebříček (20.10.2018)