(01.05.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: čelákovice
Země: CZE
Disciplína: sprint
Skutečná délka: 2.17 km
Čas: 9:54
až na vyjímky povedený závod. Často mi dělalo problém mít namapovaný už i odběh od kontroly ale na konci jsem měl namapováno 3 kontroly dopředu (jelikož to bylo jenom běžet jen podel silnice :)). úsek 6-7 jsem běžel velmi pomalu jelikož jsem se vyhýbal zaparkovaným autům. Nejhorší byla cesta na 10, kde jsem si nešiml toho průchodu v plotu a obíhal to. Velmi mne tedy překvapilo, že odtamtud vybíhají lidé. pak na 16 jsem úplně zbytečně obíhal ten barák z prava, protže jsem přehlédl kde je vůbec ten přechod. Až na pomalý začátek a menší zbytečné obíhačce to byl povedený běžák, kde ani nebylo moc co zkazit pokud se člověk soustředil.
Skrýt komentáře (2)
Kuba Ransdorf : Je to ten nejjednodušší závod, který jsem kdy viděl... Tohle bys měl dát na 100% a bez chyby! Na sprintu je nutné záměrně vyhledávat různé zkratky, mapovat dopředu, škoda, zůstalo tam dost vteřin... Na 16 hodně zbytečná chyba, vždycky musíš mít v hlavě cestu od místa kontroly k další, zvlášť na sprintu musíš ten přechod namapovat...

Východisko: Kdybys dvakrát věnoval mapě 1, 2 , 3 vteřinky navíc, ušetřil bys jich dohromady tak 15 - 20...
Kuba Vlášek : A pojmenovávej ty mapy, ty mapy bez jména se blbě vůbec rozklikávají (nemluvě o tom, že není jasný, o co jde). :)
Napiš komentář
Ulož
 
 (01.05.2019)  (01.05.2019)