šumperk štafety 2.0- 1. úsek (12.05.2019)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: V močálech
Země: CZE
Disciplína: štafety
Skutečná délka: 3.91 km
Čas: 23:47
dobrý rozběh... 2x při závodě jsem jako H10 běhal za lampionem a 2x to byla jiná kontrola. na 3 jsem běžel na plošinku a myslel si, že to bude ona. pak na 6 jsem nevydržel nervama a začal stupat společně se zbytkem vláčku, ale většina z nich měla jinou farstu a já se objevil na cizí kontrole ale hned jsem věděl kde jsem ale to už ostatní sbíhali dolů a zbytek závodu až na cíloví koridor jsem běžel sám. stejně jako minulý závod to byl běžák tentokrát obzvláštěný všudypřítomnými bažinami.
Skrýt komentáře (1)
Kuba Ransdorf : Zase celkově asi můžeš být spokojený, ale celkem mě mrzí, že můj podnět ke zlepšení bude velmi podobný tomu, který jsem ti psal k sobotnímu závodu (tak doufám, že postupy, které na to teď o víkendu budou, budeš volit podle tohoto postupu...).

3) Tam chtělo mít načtený ten hustník a porovnat vzdálenost od něj (už za běhu na postupu) - hned bys pak vyhodnotil, že to není tvoje kontrola.

8) To stejné co den předtím - bezpečný postup = postup velmi snadno řešitelný po vrstevnici, hlídat si louku nad a ve správnou chvíli zahnout dolů...
Napiš komentář
Ulož
 
šumperk štafety 2.0- 1. úsek (12.05.2019) šumperk štafety 2.0- 1. úsek (12.05.2019)