Jevany Velká (04.03.2018)
Kategorie: Tréninky
Skutečná délka: 7.02 km
Čas: 87:54
Tento nedělní trénink byl velmi náročný, jak fyzicky tak i psychicky :-D. Do 3.kontroly jsem neudělal chybu, ale potom jsem je začal dělat. Někdy svojí blbostí nebo těžkým terénem. Na 9. kontrole jsem viděl divoká prasata s 6 malýma. Takže jsem to raději obešel velkým oblukem. Jinak kontrolu jsem viděl, tak se to snad počítá. Zbytek závodu byl velmi kopcovatý. Obrovské převýšení na 12.,16,, nebo 18. kontrolu bylo opravdu náročné. Celý závod jsem se snažil aspon běžet poklusem. I když to někdy nešlo:-D. Závod se mi líbil, až na nemylé setkání s prasaty.
Skrýt komentáře (3)
Kuba Ransdorf : Honzíku, tenhle trénink měl tak dvojnásobnou obtížnost i délku než závody, které budeš běhat. Super, že jsi to zvládnul, ale příště si dej střední trať!

1) Dobře zvládnutý úvod závodu (až do postupu na sedmičku), na trojku drobná včas zachycená chyba úplně nevadí, ten začátek nebyl jednoduchý. K dokonalosti stačilo použít při postupu na trojku ten vytečkovaný žlutý průsek, který byl úplně jasný...

2) Na sedmičku to chtělo nepospíchat z cesty hned nahoru hustníkem, ale vklidu si doběhnout na průsek, který by tě dovedl skoro až ke kontrole... Tam jsi ztratil dost. Plánuj kontrolu odzadu!

3) Na 11 to chtělo použít mírně stoupající traverz lesem. Při tom traverzu bys měl stále před sebou hustník, podle kterého by ses mohl zorientovat. Ten pravý úhel po cestách je ztráta...

4) Pak již (i přes drobné chyby a únavu) velmi slušný výkon! Škoda jen té osmnáctky. Když vylezeš takovýhle kopec, zákonitě ti to bude nahoře méně myslet. O to víc je potřeba se nahoře soustředit, byla to zbytečná chyba, která stála zvlášť ke konci hodně sil...
Kuba Vlášek : Zrovna ten průsek na 7 byl úplně neprůchodnej (leželo přes něj asi 10 stromů), ale jinak souhlasím, že Honzíkův postup není ideální, šlo jít kus vedle průseku a bylo by to rychlejší.
Na 11 to je klesající traverz (ty nepoznáš údolí od kopce, Kubo? :D), ale jak říká Kuba, jít víc přímo, ta obíhačka je dlouhá.
Jinak pěkně zvládnutý.
Kuba Ransdorf : No joo, vidíš to, nepoznám :) Tím pádem je postup přímo o to jasnější :)
Napiš komentář
Ulož
 
Jevany Velká (04.03.2018) Jevany Velká (04.03.2018)