Mariánky H14 sobota (15.06.2019)
Kategorie: Závody
Skutečná délka: 3.88 km
Čas: 30:13
Prům. tepy: 167
Max. tepy: 193
Pěkná kraátká. Běželo se mi velmi dobře. Chybky jsem nedělal, kromě 14K. První začáteční část jsem si hlídal a neudělal chybu. Na té 14K to bylo na mapě nesrozumitelný. Ani to moc nesedělo s reálem. Tam jsem ztratil minutu a půl a to mě dělilo od bedny.
Skrýt komentáře (1)
Kuba Ransdorf : Honzíku, super! S takovým výkonem bys měl být spokojený! Chválím za pečlivý výběr záchytných bodů a jejich důsledné dodržování!

Dvě rady k té čtrnáctce (byl jsem tam taky a taky mi to tam přišlo divný):
1) Je důležité se kouknout do popisů, protože z mapy není jasné, na kterém objektu je kontrola (případně, jestli je nahoře nebo dole).
2) Na takovém krátkém postupu se nedá získat, ale dá jenom ztratit. Chtělo to mít na konci zářezu záchytný bod a od toho se odrazit ke kontrole, ale je pravdou, že ten zářez byl zvláštní. Srázky jsou sice hodně výrazný, ale v téhle části je chtělo spíše vypustit...

Jedna chyba v takhle těžkém závodě je super! Mapový výkon velmi dobrý! Smutek ze čtvrtého místa určitě hravě nahradí průběžné 3. místo v žebříčku, které je narozdíl od jednoho závodu za dlouhodobě skvělé výsledky...
Napiš komentář
Ulož
 
Mariánky H14 sobota (15.06.2019) Mariánky H14 sobota (15.06.2019)