Emča - nedělní trénink Jevany (25.02.2018)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Aldašín
Pořadatel: Kuba V.
Země: CZ
Disciplína: Nedělní trénink
Skutečná délka: 6.95 km
Čas: 67:36
Skrýt komentáře (3)
Kuba Ransdorf : 1) Na dvojku to bylo předpokládám rozmapování se po celé zimě :) Chtělo se to po té chybě dříve vrátit zpátky na cestu a najít se...

2) Naprosto bez chyby jsi zvládla mapově nejtěžší část závodu (4-8). Super!!!

3) Na tu desítku je potřeba si pořádně hlídat směr. Už při odběhu od kontroly sledovat (přibližně) úhel, o který se odchyluješ od toho hustníku (případně oplocenky), kde byla kontrola. V terénu by od sebe měl být poznat i dvojkový hustník a zelené tečky na žlutém podkladu. Případně si najít záchytný bod před hustníkem (podrost, vývraty)... K takovéhle chybě může dojít, ale chce jí to zachytit daleko dříve. Tady si jí zachytila až si prolezla celý dvojkový hustník, to je pozdě...:)

4) Jinak až pak do cíle, kromě 19 kde to bylo divný, parádní výkon!
Kuba Ransdorf : A příště si zapni hodinky chvilku před startem :)
Kuba Vlášek : Ta 2 byla fakt divná (daň za stavbu od stolu), nakonec jsem ten správnej srázek snad našel, ale tady jsem tam dlouho chodil, protože hustníky neseděly a kamenů tam bylo mnohem víc.
U 10 ty zelený tečky na žlutým vypadaly úplně stejně jako ten hustník vedle (fakt to byl normální dvojkovej hustník) a podle vývratů se v tom lese taky moc orientovat nešlo, ale chtělo to hlídat směr a případně vejšku (neměla jsi vůbec klesat, ale přesto jsi slezla 2 vrstevnice)
Napiš komentář
Ulož
 
Emča - nedělní trénink Jevany (25.02.2018) Emča - nedělní trénink Jevany (25.02.2018)