Pž Nedamov (13.10.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Nedamov
Pořadatel: DKP
Skutečná délka: 5.65 km
Čas: 44:32
Prům. tepy: 173
Max. tepy: 205
Největší chybu jsem udělal na 6K a 10K. Na 6K jsem si v mapě nevšiml toho průseku,takže jsem si říkal kde jsem a na 10K ji přehlhíd, Takže jsem běžel až k hustníku a navíc tohle mi moc nejde.
Skrýt komentáře (1)
Gabča Šimůnková : Stejně jako v sobotu, zase takové chyby, že běžíš dobře a pak zazmatkuješ. Té 6 je škoda, to ani není těžký postup - měl bys to mít vždy dobře naplánované,co po cestě uvidíš a taky by ses měl do mapy dívat i během postupu, abys zkontroloval, že běžíš, jak si měl v plánu, a všechny ty body vidíš. I tak můžeš tu cestu (je to cesta, ne průsek :)) přehlídnout, to se stane, ale když si budeš jistý, budeš si věřit (a je to tu zase, jak jsem psala u soboty - věřit si! :)), že jsi běžel po té pěšině správným směrem, tudíž prostě musíš být někde před kontrolou, tak po zastavení a v klidu se kouknutí do mapy bys na ten omyl lépe přišel. Běžel jsem po téhle pěšině, neseběhl jsem z ní, tak kde můžu být? Moc možností to nemá ;)
10 je podobný případ, vím, že mám hledat kontrolu, která je po straně vcelku většího údolí. Údolí jsi určitě rozpoznal, tak z něj nemůžeš lézt pryč, ale v klidu si srovnat mapu, jak údolí vede, na kterém svahu mám kontrolu hledat atd.

V tvé kategorii je důležité se postupně naučit mít nad závodem pořád kontrolu, neustále vědět, co dělám, kde jsem, kam běžím, mít plán a umět ho dobře provést. V dalších kategoriích se to bude hodit ;) A taky umět se v klidu zastavit a srovnat se, když se stane nějaká chyba. I mistři světa se v lese zastavují a koukají do mapy! Pomůže to mnohem víc než když by zmateně někam daleko běželi se najít :D Ale to určitě zlepšíš, jinak máš ty postupy pěkné. Dobré je si po závodě vzpomenout, proč jsi ty chyby udělal, co ti zrovna běželo hlavou, a příště se to snažit udělat lépe ;)
Napiš komentář
Ulož
 
Pž Nedamov (13.10.2019) Pž Nedamov (13.10.2019)