Velikonoce ve skalách 17 - E2 (15.04.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Pruský Kámen
Skutečná délka: 5.3 km
Čas: 61:45
Parametry tratě vypadaly děsivě, ale nakonec se mi běželo docela dobře. Na 4k jsem si nedotáhla postup a přehlédla cestu na občerstvovačku. Další chybu jsem udělala na 6k, kdy jsme si nenamapovala vrstevnice a skály. Chtěla jsem jít podle hustníku vlevo, ale uvnitř byly skály. Musela jsem to pak oběhnout hodně dokola a v podstatě se vracet zpátky nahoru. mnohem lepší to bylo vzít hustníkem vpravo. Na 7k už jsem si pohlídala mapování a nakonec to bylo docela i rychlé.
Skrýt komentáře (3)
Gabča Šimůnková : Na 4. bych asi nešla přes ten kopec, ale okolo lesem zleva. I když trochu záleží, jak ten les vypadal. Ale je to přímější a míň do kopce. Na 6. bych běžela zprava (přiběhla k ní zvrchu).
Radka Melišíková: Děkuji za komentář :-). Máš pravdu, že když se na to zpětně dívám, tak jsem tu 4 pěkně zmastila. Muším se odaučit chodit po čáře, ale lépe si naplánovat, kudy poběžím. Kdybych šla po té cestě od pití, asi bych si všimla, že můžu jít okolo kopce a ve finále bych ke kontrole přiběhla ze spodu a nemusela bych ke kontrole slaňovat ;-). Popisek byl na konci průchodu. No mám se ještě hodně, co učit
Michal Hodek : Jo jo, v pískovcích je čtení popisů hodně důležité (někdy až životně).
Napiš komentář
Ulož
 
Velikonoce ve skalách 17 - E2 (15.04.2017) Velikonoce ve skalách 17 - E2 (15.04.2017)