Rumcajsovy Míle D45 E2 (11.08.2018)
Kategorie: Závody
Skutečná délka: 2.43 km
Čas: 45:03
Koupila jsem si brýle a nestačíla jsem se divit, co všechno je v mapě vidět. Už jsem mohla mapovat za běhu a na mezičasech je to vidět. Bohužel se mi podařílo udělat ě větší chyby, a to na 7K, kdy jsem si nepohlídala levý konec skalního útvaru a na 13K, kde to bylo velmi nepřehledné a kontrola byla pěkně zašitá. Ke konci už docházely síly, kdy jsem myslela, že do toho kopce prostě nevylezu. Celkobě celkem vydařený závod
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Na 7 to chtělo kouknout na tvar louky a toho sadu na ní, podle něj se šlo krásně odrazit alespoň do správné části toho skalního svahu a 13 bych dohledával od oplocenky, měl jsem tam kontrolu na druhý straně oplocenky a byla krásně vidět (a hlavně bylo jasný kde je, těch skal tam bylo moc).
Radka Melisikova: Jj, 7K je celkem jasna, mozna zafungoval efekt odkrveneho mozku. V podstate kvuli novym brylim, jsem se nezastavila. Na 13K jsem sla od oplocenky, ale nevidely/i jsme ji, ano uhla jsem do spatneho pruchodu. Spis jsme se shodli, ze to chtelo jit od te kupky. Ti co uz tady nekdy behali, tak si pamatuji, ze to chce nabihat od vedeni, pry znama finta.
Napiš komentář
Ulož
 
Rumcajsovy Míle D45 E2 (11.08.2018) Rumcajsovy Míle D45 E2 (11.08.2018)