Hostomice KT (26.06.2021)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Studený vrch
Skutečná délka: 7.7 km
Čas: 66:20
Prům. tepy: 144
Max. tepy: 186
U K1 ty hustníky vypadaly jinak. Ta loučka nebyla ze severu vidět.

U K2 jsem si myslel, že jdu podél toho rozhraní západně od hustníku co byla K2, ale byl jsem o hustník vedle.

Na K5 jsem nejdřív chtěl běžet po tý horní cestě (ke který směřuju od K4), ale nahoře si uvědomil, že je to lepší po tý spodní cestě.
Měl jsem oběhnout oplocenku zprava a ušetřit si stoupání.

Na K7 je vidět, že neumím běhat rychle z kopce dolů.

Na K9 jsem chtěl kopec trochu oběhnout, ale poněkud jsem to přehnal. Dokonce jsem nějakou vrstevnici i sestoupil, abych se vyhnul kamení.

Na K10 jsem teda chtěl za oplocenkou běžet tím bílým rovnou na kontrolu, ale netrefil jsem směr a zjistil jsem, že jsem na průseku.
Asi to moc nevadilo, ale váhání.

Na K11 jsem to hledal moc brzo.

Na K14 to chtělo ten kopec oběhnout. Z K 13 na východ po cestě a pak na S po cestě až k asfaltce u K14.

Na K16 jsem neviděl tu kupku a dost neochotně běžel z kopce dolů. Přitom jsem viděl ten plot i tu cestu dole, takže šlo odhadnout, že musím níž.
Skrýt komentáře (2)
Gabča: Na K2 bych řekla že hlavní je směr, uvědomit si, že když jsi na začátku obíhal ten hustník, za kterým byla K1 schovaná, tak musíš potom docela dost šikmo doprava, aby ses dostal k tomu rozhraní. Kdežto ty jsi pokračoval tak nějak rovně. V tom místě jsem běžela a nic podobného rozhraní jsem tam neviděla, byly tam spíš takové rozplizlé zelené hustníčky a pak byly pěkně poznat ty dva význačné stromy. Běhání rychle z kopců je těžký se naučit (naučit se nebát a hlavně teda být fakt zvyklý běhat v terénu), chlapi jsou prasata a umí to valit z kopce fakt neskutečně rychle někteří. Ale myslim, že v tom aktuálně tvoje největší ztráty nevězí, takže bych to být tebou spíš neřešila. U K8 není tak velký kamenný pole a cestou do kopce tě nezdrží zas tolik, to jsi mohl jít prostě přes. Na K11 by ti asi pomohlo najít tu vodoteč, když jsi to napoprvé netrefil, a jít po ní až tam kde se dělí a po té menší větvi ke kontrole. Na K14 bych teda neřekla, že je to lepší obíhat jak píšeš. Je to moc dlouhý, v tu chvíli, co bys byl teprv na rozcestí těch cest, tak tady už jsi byl tak asi na vrcholu kopce. Když už tak lepší by byla asi obíhačka zleva okolo K8, ale jinak tady bylo prostě nejlepší jít rovně jak jsi šel.
CST8902 : Na K14 byla nejrychlejší obíhačka zleva kolem K8. Aspoň ji teda běžel kluk, co měl nejrychlejší mezičas (právě někde nad 8 mě předbíhal). Varianta přes kopec s 35 výškovými metry navíc a nutností běžet do i z prudkého kopce, podle mě nemůže být konkurenceschopná. Obíhačka zprava už vůbec ne.
Napiš komentář
Ulož
 
Hostomice KT (26.06.2021) Hostomice KT (26.06.2021)