PŽ Velká Černoc - D21L - krátká (05.11.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Liščí rokle
Pořadatel: SLA
Země: CZ
Disciplína: middle
Skutečná délka: 5.42 km
Čas: 56:54
Prům. tepy: 160
Max. tepy: 184
Při loučení se s azimuty jsem skoro uronila i slzu. Byl to pěkně rozběhnutý závod, při kterém mi sice občas docházel dech, ale nohy se stále posouvaly správným směrem. Malé zaváhání bylo zatím jen na 6 a 8. Spíš šlo ale jen o malé zpomalení a pořádný pohled do mapy. Hlavní zápletka přišla až cestou na 10tku, kterou jsem krásně bez problému našla a když chtěla orazit, zjistila že je to 13ctka a že na tomhle postupu, rozhodně ještě nemám vyhráno. Ztráta 11 minut je docela síla. To se mi snad od D14 nestalo :D Měla jsem si asi pořádně přečíst pokyny, kde o tomhle chytáku prý psali, ale tohohle jsem si teda nevšimla...ošklivý fuj! Pak už jsem jen ztrácela výšku a bloudila divnými porosty s partičkou dalších ztracených ubožáků. Celou situaci zachránil až Filip, který se odpíchnul od velkého rozcestí pod hustníkem a domapovali to z druhé strany. ach. Do 12ctky jsem se z toho dostávala a tahala morálku z 0 na aspoň tak 60 %. Pak už jsem zas naskočila a doskočila do cíle...ale zase na 13ctku 4. nejrychlejší čas :)) úkoly na jaro: číst pořádně pokyny a nekoukat ledabyle do mapy - ono se to nenajde anebo se najdeš ještě něco navíc, co necheš!
Skrýt komentáře (5)
Gabča: Jéje, škoda. Jako i když to v pokynech bylo, tak bych si to tady možná taky nevšimla, je to takový nepřehledný to takhle zalamovat. Ze 13. na 10. to nebylo lehký koukám, ještě po takovým zjištění, že je člověk na jiný kontrole než chtěl... Ale na do jara to bude určitě zapomenutý ;)
Kuba Vlášek : Na tu 10 to chtělo vzít po cestičce a hraně paseky a nabíhat tam tím údolíčkem shora, pak to šlo krásně dohledat. Ze 13 to ale bylo na 10 skoro po vrstevnici, takže by bylo asi nejlepší držet vejšku a dostat se do bílýho u kontroly. ;)
Fanda: Hanko, za tu 10 získáváš bludišťáka. :-)
Hana Tihonová : Zlatýho! :))
Hana Tihonová : Pro Kubu: To máš pravdu, tak bych to šla, kdybych neběžela na 13. Z ní jsem ale měla pocit, že po vrstevnici jdu, ještě jsem mírně stoupala a bylo tam něco i jako čistej les, ale nebyl to asi ten správnej s vývratem no a pak už jsem jen bloudila...měla jsem pocit že jsem moc vysoko.
Pro Gabču: bude, doufám že to ještě zpraví Večerník a bluďišťáci budou přibývat jen Kamenici :)
Napiš komentář
Ulož
 
PŽ Velká Černoc - D21L - krátká (05.11.2017) PŽ Velká Černoc - D21L - krátká (05.11.2017)