PŽ-Malíkovice (28.05.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Svídna
Pořadatel: DKL
Disciplína: Krátká
Skutečná délka: 6.72 km
Čas: 60:26
Nepamatuju si, že bych chtěl nějakej závod zabalit už před 1, u tohohle to tak ale bylo, protože v takovým fekálu jsem už dlouho neběžel. To, že mapa byla špatně zmapovaná a trať fakt hnusná je sice pravda, ale hlavním důvodem toho bylo, že ten les byl fakt hnusnej, to i Bulharská (Brněnská) Buš je o několik úrovní hezčí než tohle. Jediná část lesa, která se mi fakt líbila byla kolem 3 a 4 (což tedy byly tak těžký kontroly, že jsem je skoro nenašel).

No nic, k trati: vzhledem k tomu, že závodit jsem přestal před 1 a zbytek jsem šel spíš jako procházku s trochou přeběhnutí, tak tomu odpovídá i čas. Na 7 se určitě mělo jít spodem po cestě, protože ten "bílej les" byl tak možná "průchodný", ale průběžný určitě ne. Za 14 jsem doufal, že když je to světle zelený, tak se tím do toho bílího nějak dostanu (trvalo mi to skoro 2 minuty, než jsem se do toho bílýho dostal).

No poučení pro příště, u pžtek je viditelně potřeba si vybírat podle terénu a nespoléhat na to, že do fekálních křoví by to přece nikdo nepřidělil a už vůbec by to tam nechtěl nikdo pořádat.
Skrýt komentáře (2)
Michal Hodek : Mapu a trať bych hanil až na druhém místě, hlavní problém byl ten les. Možná kdyby se tam běželo na podzim. Každopádně blbý je, že jsme se s tím nedokázali porvat... :(
Kuba Vlášek : Haním primárně les a s něčím takovým nemám v úmyslu se snažit porvat, z toho chci jen utýct a příště se k tomu ani nepřiblížit. ;)
Napiš komentář
Ulož
 
PŽ-Malíkovice (28.05.2017) PŽ-Malíkovice (28.05.2017)