NT-Struhařov (04.03.2018)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Holý vrch
Pořadatel: Ondra M.
Skutečná délka: 7.82 km
Čas: 67:27
U 1 jsem nějak nepobral porosty, ale potok mě nakonec zachránil. Na 7 se projevila stařecká slepota, kdy jsem byl přímo u kontroly a stejně jsem jí neviděl. Pár drobností v dohledávkách, ale nic hroznýho, 13 visela na srázku cca na horním okraji kolečka, ale i tam jsem ji našel. Cestou na 19 jsem proklínal Ondru za všechny kopce, který nás nutil lézt. Ale jinak moc pěknej trénink, ještě jednou díky za jeho postavení.

PS. Pro Kubu R., až budeš někdy zase stavět kontroly, tak ty lampiony prosím pověs, složenej lampion hozenej v jámě ve sněhu je vidět asi jako fialovej fáborek na nočáku (u 2 jsem stál metr daleko a stejně jsem je neviděl)
Skrýt komentáře (5)
Kuba Ransdorf : Na dvojce byl jenom fáborek, tam mi právě nestačil lampion, nejdřív jsem ho tam měl a pak jsem to vyměnil, protože jsem ho potřeboval na kontrolu malý :) do jam to budu házet dál (když jí nemají malí), má se běhat na objekt, když to tam pověsím, tak tím pohřbím celou nutnost to přesně namapovat :)
Kuba Vlášek : Problém není kontrola v jámě, problém je složenej lampion ve sněhu, ale ok, budu s tím počítat a příště se nebudu snažit ty lampiony hledat, protože jsem asi slepej nebo nevím, proč je nevidím. Neříkám, že ten lampion má bejt vidět přes půl lesa, s tím, že se k němu máš promapovat souhlasím, ale tvoje řešení není o hledání objektu, ale o hledání lampionu na objektu (protože objekty jsem našel o dost dřív než lampion).
Kuba Ransdorf : Ta dvojka OK, ale určitě byl fáborek na té plošince, ale jinak byl vždycky lampion podle popisu.
Kuba Ransdorf : Je pravda, že jsem nezohledňoval sněhové podmínky, takže jestli někde nebyl vidět, tak se omlouvám :)
Kuba Vlášek : Jsi mě špatně pochopil, to nebylo jako dvojka jako kontrola, ale jako 2 kontroly, konkrétně 23 a 27. Dvojka byla v pořádku, pločinka byla jasná a fáborek na ní byl taky.
Napiš komentář
Ulož
 
NT-Struhařov (04.03.2018) NT-Struhařov (04.03.2018)