OM krátká - Týnec nad Sázavou (22.04.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Holý vrch
Pořadatel: EKP
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 5.58 km
Čas: 43:41
Už od začátku docela nekontrolovaný výkon, vůbec jsem se do té mapy za celý závod pořádně nedostala... Nebylo to vůbec plynulé. Váhání před 1., obecně v těch rýhách jsem se musela hodně zastavovat, na 9. jsem se nemohla rovně prorvat hustníkem, tak radši okolo, 14. - takový krátký postup a taky tam něco zůstalo, 15. jsem hledala dřív (a ten postup se taky dal jít příměji na konci...), 16. jsem podběhla, 19. hledala níž... Větší chyby dvě: na 4. zůstalo tak 45´´, na 12. asi minuta. Moc nechápu, jak jsem ještě na 8. mohla být první :) Tak teď nevím, jestli jsem tak rychlá (a to se mi pocitově běželo docela těžce), že menší chyby nevadí, nebo jestli dělaly chyby všechny holky... Asi spíš to druhý. :D Protože jsem teda čekala větší nakládačku, než jenom 2 minuty...
Skrýt komentáře (2)
Michal Hodek : Nemůžu si pomoct, ale ta obíhačka na 13 mi přijde hrozně dlouhá. Jinak v tom začátku se nejspíš plácali všichni stejně, asi bylo klíčový jak se z toho člověk zvládne oklepat a rozbalit to ve zbytku tratě.
Gabča Šimůnková : Jak tak na to koukám, trochu dlouhý to je, mohla jsem to aspoň vzít na tu cestu víc kolmo dolů (jako Hanka), ale byly tam nějaký stromky, tak jsem pokračovala podél nich. O postupu zprava jsem uvažovala, ale po tý chybě jsem z toho byla docela zmatená a vykolejená, tak jsem to vzala nejjednodušší možnou cestou :) A při palbě po cestě si aspoň trochu srovnala hlavu (i když na 14. další chybka, ale to byl nějak můj stav po celý závod, že se mi nedařily čistý dohledávky)
Napiš komentář
Ulož
 
OM krátká - Týnec nad Sázavou (22.04.2017) OM krátká - Týnec nad Sázavou (22.04.2017)