Český pohár štafet (25.05.2014)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Mikuleč
Pořadatel: LPU
Disciplína: štafety
Úsek: 1.
Skutečná délka: 5.6 km
Čas: 41:30
V neděli už jsem tolik neběžela z davem jako den předtím, hlavně proto, že jsem davu trochu nestačila. Na 1. jsem se nechala strhnout těmi, co měly jinou farstu, určitě by bylo výhodnější běžet to po té cestičce skrz hustník. Na 8. už jsme byly jenom 2 spolu, hlavní balík mi utekl, ale znovu jsem je dohnala na 9., kde jsem běžela úplně sama jiný postup, než ta druhá holka (běžela po té největší cestě dolů), ale farsty zde byly hodně daleko od sebe, takže volba se s ní nedá moc porovnat. V pytlíku se mi moc nedařilo, nejvíc jsem nechala na 109, asi jako skoro všichni.
Skrýt komentáře (2)
Michal Hodek : Mně ještě přijde zvláštní to zbytečné zklesání ze čtyřky. Tam to chtělo co nejrychleji znovu nahoru na cestičku.
Gabča Šimůnková : Ty dvě zbylé farsty byly v tom svahu, kde jsme traverzovaly, takže tam běhalo spousta lidí. A navíc Silva, co měla taky mojí farstu běžela pořád tím traverzem, tak jsem běžela za ní. Ale původně jsem taky chtěla vylézt nahoru dřív a to drobné zklesání bylo vážně zbytečné, ale v terénu mi přišlo, že jdeme pořád po vrstevnici.
Napiš komentář
Ulož
 
Český pohár štafet (25.05.2014) Český pohár štafet (25.05.2014)