ČPŠ Třemošná neděle (27.05.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Kvočna
Pořadatel: LPM
Disciplína: štafety
Úsek: 1.
Skutečná délka: 6.84 km
Čas: 53:37
V neděli už jsem se cítila líp než den předtím. Začátek byl supr, na 7. jsem skončila o farstu dřív, takže mi utekla velká část balíku, plus potom na postupu na 12., kde jsem měla nějak dost. Pak jsme běžely asi jen tři a 15. byla fakt hodně nafarstovaná, já věděla, že jdeme moc vpravo, ale už jsem to nějak nestihla stočit, běžely jsme moc rychle a už se tam objevila vlevo oplocenka. Takže mi bohužel utekly a ze své farsty jsem potkala asi 5 holek, jak už od ní běží v protisměru, když jsem se k ní teprv vracela... Jako evidentně když je to takhle daleko od sebe, tak se mám ještě co učit v tom si běhat to svoje. Pak jsem běžela sama až do druhé části pytlíku, kde jsem ještě potkala Zlín, ale už ho do cíle nepředběhla. Ale i přes tuhle vlastně docela velkou chybu jsem z toho závodu měla lepší pocit než v sobotu.
Skrýt komentáře (2)
Hana Tihonová : Super :) škoda jen te 15ctky. Ta me taky trochu vytrestala. Ja mela jit naopak zprava a misto toho jsem zapadla do nejaky megaryhy a plotu hned vlevo te oplocenky :D stejne ale myslim, ze se nam to pekne povedlo
Gabča: Jo, to bylo hloupý... Já i věděla, že jdu moc vpravo, ale nedokázala jsem to nějak zkorigovat. No jasně, ale povedlo se nám to ;)
Napiš komentář
Ulož
 
ČPŠ Třemošná neděle (27.05.2018) ČPŠ Třemošná neděle (27.05.2018)