PŽ Ondřejov krátká (02.06.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Cirkumzenitál
Pořadatel: FSP
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 5.55 km
Čas: 38:48
No tak to se zase moc nepovedlo... nějak ty PŽ letos asi neberu moc vážně a většinou to neskončí moc dobře :D Tentokrát teda naštěstí ne tak špatně jako ten DISK, ale stejně nic moc. Na 1. jsem vystartovala nějak rychle a hned jsem byla zmatená u jinýho stromu, ovšem běžela jsem asi vážně rychle, protože i přesto mám na ni druhý nejrychlejší mezičas... asi to chce se do toho příště pouštět míň po hlavě, ale to já asi neumím, starty mám tradičně prostě rychlý. Dále na 2. - škoda mluvit... nějak jsem nevěřila, že kontrola je fakt na cestičce a tudíž z ní bude vidět (byla reálně přímo na ní), tak jsem se ji jala hledat o chvíli dřív. Na 3. jsem se snažila pohlídat hustníky, ale moc se to nepovedlo. Na 4. pěkné 2 míny zásek... trochu jsem nevěděla, kde z toho kopce sbíhám, ale snažila se věřit buzole a narvala to do toho "bílého" lesa, co byl vlastně tak světle zelenej hustník... A kotrola nikde... Tam mě sebrala Pítra a následovaly dva postupy s ní (lépe řečeno za ní) a pak moje nepochopitelný překouknutí v mapě a odbočení dřív k 7., kterou jsem taky trochu pohledala. Na zbytek trati už jsem se zvládla srovnat, ale teda závod děs běs.
Skrýt komentáře (3)
KubaM: Nějaký pozitiva bych tam viděl, třeba na 10k jsi šla pěkně ;)
Kuba Vlášek : to KubaM, za mě i postup do cíle vypadá docela dobře provedenej a taková 13 asi taky, protože plavat by se mi nechtělo. :D
Gabča: No jó, zas tak hrozný to celý nebylo, víceméně od 8. dál už to šlo dobře, ale jak člověk takhle totálně zkazí ten začátek, tak už mu ten pocit z toho ani dobrej konec nevylepší ;)
Napiš komentář
Ulož
 
PŽ Ondřejov krátká  (02.06.2018) PŽ Ondřejov krátká  (02.06.2018)