Country: SLO
Discipline: shorter long
Distance: 3.37 km
Time: 38:57
Asi nejpovedenější závod z celých pětidenních. Aspoň jsem si spravila chuť po té včerejší etapě... Ještě na K10 jsem vedla, ovšem pak přišel snad ten největší bordel, kterým jsem kdy běžela (teda "běžela"). Podlezla jsem potrubí moc brzo a totálně se zasekala v tom křovía objevila se až moc nahoře na louce. Místy se to tam ani nedalo projít... Nabrala jsem tam okolo 3:30, což byla i moje ztráta na vítězku.
Hide comments (3)
Kuba Makovský : Pěkný závod. Té 11k je škoda, nicméně to byla kontrola tak trochu na náhodu a dost nefér vůči dříve startujícím. Stavitel si ji mohl odpustit. Každopádně dík, že jsi mi ji našla :)
Gabča: Hehe, no není zač ;) Škoda že já tam neměla nikoho, kdo by mi to našel... Ale tak chyba byla lézt do toho křoví tak brzo... Když jsem to viděla, tak jsem měla běžet víc dolů a odbočit až pak.
Michal Hodek : Určitě to chtělo talčit odbočení spíš víc dolů i s tím, že by se pak člověk vracel nahoru po poloouce. Ale chápu že při tom prudkém seběhu těsně před cílem se to špatně vymýšlí. Kdybych u ní neslyšl funět Beta, asi bych taky schytal pár škrábanců navíc. ;)