MČR klasika 2015 - finále B (27.09.2015)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Skřítek - Klepáčov
Pořadatel: KSU
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 6.41 km
Čas: 46:42
Asi jeden z nejpovedenějších závodů sezóny. Už den předtím, když jsem se nedostala do A jsem prohlásila, že ve finále jdu na výhru :) Na 8. jsem měla náskok na druhou dokonce 3 minuty. Pak jsem ale celý náš čtyřčlenný balík zavedla do chyby na 9., příčinou byla asi už vidina cíle a toho, že mi to vážně dobře běží. Spolu s pomalejším postupem na 10. a velmi rychlým závěrem soupeřky za mnou jsem skoro celé ty 3 minuty ztratila, ale nakonec z toho bylo těsné vítězství :)
Skrýt komentáře (2)
Michal Hodek : Moc pěkný, takový výkon by byl myslím dobře konkurenceschopný i v A finále (bez té chyby by to platilo dvojnásob). Je mě překvapuje, že na trati nevidím ani jediný postup na volbu, trochu zvláštní při finále MČR na klasice...
Gabča Šimůnková : S tím musím souhlasit, ale v áčkovém finále to s těmi volbami bylo jen o trochu lepší... I když třeba na 3. šli moje dvě soupeřky, co maj track na OB postupech zleva a po cestičce okolo kopce (ale tenhle postup jsem vyhrála asi o 20 vteřin, takže to moje bylo lepší). A pak teoreticky ještě na 7., ale tam by šel vrchem snad jenom nějaký blázen... A navíc to tam prý bylo dost hnusný, takže postup po cestě se rozhodně hodně vyplatil.
Napiš komentář
Ulož
 
MČR klasika 2015 - finále B (27.09.2015) MČR klasika 2015 - finále B (27.09.2015)