ČPŠ Brno (24.04.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Brno - Ořešín
Pořadatel: TBM
Disciplína: štafety
Úsek: 1.
Skutečná délka: 6.93 km
Čas: 49:36
Docela dobrej výkon. Tím, že chyběly nejsilnější týmy a lidi, tak jsem jim docela stačila, ale i tak mě trochu překvapilo, když jse ještě někde před 5. byla v čelní skupině :) Nevýhoda toho že jsem jim stačila bylo ale to, že jsem se nechala na 3. stáhnout ke 2 jiným farstám před tou mojí. Ve výsledku ale byly po cestě, takže jsem tím moc neztratila. Na 10. jsem taky oběhla asi 2 jiné kontroly, i když jsem věděla, že nebudou moje... Zaváhání a trochu ovlivnění soupeřkou (běžela jinam a blbě) na 15. Vyloženě chyba byla na 17., když už jsem se viděla na diváckém průběhu a nějak moc nekoukala do mapy :) Mapově to nějak 100% nebylo, ale žádné velké záseky a hlavně 7. místo v cíli se ztrátou jen 4,5 minuty. Takže dobrý :)
Skrýt komentáře (5)
Michal Hodek : Ještě se mi moc nelíbí ta obíhačka na 14. Proč ne pod čarou? Jinak je super si takhle vyzkoušet běh balíku, tyhle zkušenosti jednou se můžou hodit. Na "velkých" štafetách je potřeba se nenechávat tak rozhodit.
Gabča: Ta obíhačka byla rychlejší. Běžela jsem ji ještě s jednou holkou a dost jsme to nakoply a na tý kontrole jsem doběhla štafetu, co už jsem tak minimálně 4 kontroly předtím neviděla před sebou a 100% vím, že mi utekla. Dvě holky se odpojily a šly rovně a doběhly až za mnou.
Gabča: Za své mluví i to, že tam mám 3. nejrychlejší mezičas (tanhle postup měly všechny holky stejný). Ztráta jen 19 vteřin na nejlepší. Ono v tom lese rovně mohlo být docela křoví.
Michal Hodek : OK, beru zpět. Příšlo mi že případný podrost se dá bezpečně prostřelit po pěšině.
Gabča Šimůnková : On ten bílý les ve většině případů nebyl úplně čistý - klacky, tráva, nějaký jiný podrosty atp. Takže to byla volba po zkušenosti s terénem z dosavadního závodu.
Napiš komentář
Ulož
 
ČPŠ Brno (24.04.2016) ČPŠ Brno (24.04.2016)