ŽB Čechy Halouny - krátká D21B (15.05.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Halouny
Pořadatel: VSP
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 5.44 km
Čas: 35:39
Celkově to hodnotím určitě jako hodně dobrý výkon, ale stejně se tam dá něco najít: na 1. to chtělo spodem, největší chyba asi na 3., kde jsem se nejdřív po 2. nemohla vymotat z hustníku a pak jsem před kontrolou zastavila, protože jsem si nebyla jistá a nějak mi to tam nesedělo. Zaváhání přišlo na 8., když jsem si nevšimla toho prvního kamenitého svahu/hřbítku (jak jeho hlavní vrstevnice jde po kraji té oplocenky) a chtěla to otočit a začít to hledat na něm. V tu chvíli mě ale doběhla soupeřka za mnou, které jsem úspěšně zdrhala už od 5., kde jsem ji za sebou viděla poprvé, a srovnala mě. Otázka taky je, jestli to na 8. nebylo rychlejší spodem. Konec jsme běžely ve třech, což je asi hodně znát mým posunem asi o 5 míst nahoru ve výsledcích :) Takhle rychle bych těma šutrama sama asi neběžela...
Skrýt komentáře (3)
Kuba Vlášek : Kudy spodem na tu 8? Jako klesat do údolí a pak z něj zase lézt zpátky nahoru?
Gabča: No, dvě holky, co to maji na obpostupech tamtudy šly a bylo to rychlejší. Ale ony jsou obecně rychlejší než já... pro mě bylo asi lepší jít tak, jak jsem šla.
Michal Hodek : Mě se teda na 8 ten postup spodem líbí víc. Když jen lehce lízneš okraje pasek jsou to nahoru jen dvě vrstenice a je to kratší.
Napiš komentář
Ulož
 
ŽB Čechy Halouny - krátká D21B (15.05.2016) ŽB Čechy Halouny - krátká D21B (15.05.2016)