Letní soustředění 2016 - middle finále (22.08.2016)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Míchova skála
Pořadatel: Michal
Skutečná délka: 3 km
Čas: 26:15
Tady je pěkně vidět můj asi největší mapový problém, se kterým jsem se potýkala, a to že jdu přesně na směr a pak zpanikařím a začnu to hledat dřív (jako předtím na porostech...) tady mě to sice nestálo 10 minut, ale "jenom" 2 a taky doběhnutí od Martina M. Zbytek trati ok.
Skrýt komentáře (5)
Michal Hodek : Tak možná zapracovat na lepším odhadu vzdáleností?
Gabča Šimůnková : no, ten já moc nemám :) Jako třeba když mi řekneš běž 100 metrů, tak běžim 100 plus mínus tak 30 metrů :D. Ale odhad podle mapy a zvlášť na 10 (15 je občas horší) mi zas takový problémy většinou nedělá. Jako že vim, jak dlouho asi poběžím, než tam budu, to už mám nacvičený. Ale tady to asi bylo i ztížený tím kamenným polem, tam se člověk plácá a moc odhad nemá... no, nevim...
Michal Hodek : Právě kvuli tomu plácání se tady ten odhad nedal moc spolehlivě použít. Myslím, že chtělo běžet přesně na buzolu dokud pod sebou nebudeš mít louku a nad sebou strom. Byla jsi od kontroly už fakt jen kousek. ;)
Kuba Vlášek : Tak na druhou stranu ten strom vážně nebyl dobrý orientační bod, protože úplně stejný strom stál hned vedle kontroly. :) Ale louka byla pěkně vidět.
Gabča Šimůnková : Ten strom poblíž kontroly mě zmátl ještě víc :) myslela jsem, že je to až ten úplně vpravo a zase šla víc doleva... ale louka vidět byla, to je pravda.
Napiš komentář
Ulož
 
Letní soustředění 2016 - middle finále (22.08.2016) Letní soustředění 2016 - middle finále (22.08.2016)