MČR klasika 2016 - finále D20A (02/10/2016)
Организатор: LPU
Дисциплина: klasika
Длина пути: 10.29 km
Время: 66:00
Celkově jsem se závodem fakt spokojená. Běžela jsem co to šlo, měla jsem z toho dobrý pocit, chyba v dohledávce jenom jedna a to asi minuta na 3., kde jsem nebyla sama, kdo byl zmatený z toho, že hustník teda určitě nezačínal až u kontroly, ale mnohem dřív. Dle slov mojí soupeřky, kterou jsem doběhla na 4., se tam dala v pohodě vyrobit chyba i trojnásobně delší a nechala tam podle rozhovoru v cíli i pozdější vítězka, takže ta minuta vlastně nic tak hroznýho nebylo :) Trochu jsem ztratila ještě v místě, kde jsem si krátila cestu přes údolí z cesty na druhou cestu (postup na 3. a na 7.), když jsem si nevšimla průseku vedoucího blíž čáře postupu a navíc byl prý i dobře průběžný. Což je pravda, protože cestou na 7., kde jsem běžely už 3, doběhla mě soupeřka za mnou a já tu před sebou, jsem se držela za tou lepší a tý třetí jsme trochu zdrhaly, ale pak šla ta přede mnou po tom průseku a já si myslela, že volí nějakou úplně jinou volbu než tu obíhačku, a radši si šla podle sebe. To se ukázalo jako blbej nápad, protože se pak na té druhé cestě vynořily obě přede mnou. Tu horší z nich jsem doběhla a předběhla, ale ta lepší, za kterou jsem předtím visela mi zmizela v dáli... Celkově povedený závod a asi nejrychlejší klasika, kterou jsem kdy běžela - 10,3 km průměrně tempem 6:24, to bych si třeba po umírání už od startu na klasice v Hraběticích fakt nemyslela, že zaběhnu :) Rozhodně nejlepší áčkový podzimní závod, ale přece jenom jsem si myslela, že můj výkon bude stačit na o trochu lepší umístění. No, holt ty holky jsou všechny hrozně rychlý :)
Показать комментарии (3)

MČR klasika 2016 - finále D20A (02/10/2016) MČR klasika 2016 - finále D20A (02/10/2016)