MČR štafet (08.10.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Šenovský vrch
Pořadatel: BOR
Disciplína: štafety
Úsek: 1.
Skutečná délka: 5.76 km
Čas: 49:06
Fyzicky to bylo spíš špatný než dobrý, vzlášť když jsem tam přijela s pěknou rýmou... Dařilo se mi to ale aspoň trochu vykompenzovat docela dobrým mapovým výkonem, který ale bohužel nevydržel celou trať. Až po pytlík mi kontroly pěkně naskakovaly a jiné farsty jsem potkávala jen, když byly vyloženě po cestě. Pak ale chyba hned na druhou kontrolu v pytlíku (měla jsem tu jámu a moc se stočila doleva. Hned mi to ale došlo. Bohužel mě tam docvakl Jičín a Turnov, se kterýma jsem pak běžela na předsběrku, ale měly jinou a já tam nechala asi 2 minuty, protože jsem se nechala stáhnout na tu jejich. A ještě mě tam předběhlo 6 štafet... :( Takže se z toho stalo docela dost špatné 31. místo po prvním úseku...
Skrýt komentáře (2)
Michal Hodek : Škoda toho zkaženýho pytlíku, asi bych ho přičítal zahlcení z výběhu po diváckém úseku (byl jsem tam taky hodně nejistej). Zvlášť když říkáš, že to bylo fyzicky slabší.
Gabča Šimůnková : Jo to je pravda, ten výběh na diváckým a ještě po něm na tu první kontrolu v pytlíku byl pro mě v tu chvíli fakt náročnej :)
Napiš komentář
Ulož
 
MČR štafet (08.10.2016) MČR štafet (08.10.2016)