ŽA krátká - D16A (14.04.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Skála
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 3.65 km
Čas: 32:58
Hnus! Jinak to vážně říct nejde... Myslím moje chyby..., i když les se mi teda taky nějak extra nelíbil. Hned na 1. přes 2´ ztráta! To jsem to teda rozjela. V těch kopečkách a údolíčkách jsem se vůbec nevyznala, už na 1. mě doběhla borka co startovala za mnou, pak jsme běžely skoro celou dobu společně. 4. jsem konečně našla sama( ztráta ale stejně přes 1'). 5. zase 1'. Druhá půlka trati se mi líbila o trochu víc. Poslední 4 kontroly jsem už dokonce šla i na jistotu. :D. No prostě než jsem se stačila zorientovat byl konec závodu, kvůli mapovým chybám jsem byla ještě pomalejší a když jsem náhodou věděla byl tam kopec a já zase nemohla!
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Ta jednička je těžká, když máš na začátku závodu takovou kontrolu, tak se vyplatí zpomalit, případně i zastavit a pořádně dočíst postup/dohledávku (sice tím trochu ztratíš, ale obvykle mnohem míň, než chybou, když to nedočteš). A na 5 bych asi šel od stromu u rohu paseky po vrstevnici na kámen a od něj dolů ke kontrole (je to jistější). Zbytek pěknej. ;)
Gabča Šimůnková : Začátek byl těžkej, člověk chce vystartovat rychle a tohle pěkně vytrestalo, když se neuměl zastavit. U tý jedničky jsi správně byla až u toho hustníku se stromem, tam jsi snad ještě věděla. Tam bylo určitě to místo, kde se v klidu zastavit a kouknout se na to. Je tam takový malý svah od hustníku směrem na jih asi o dvou vrstevnicích, kontrola je ve stejné výšce jako ten hustník, takže stačilo nic nesbíhat a jít nad tím pidi svahem. I kdybys nedočetla pořádně vrstevnice, tak hrana hustníku, podél které jsi původně šla správným směrem, by tě měla navést na kontrolu. Vždycky je dobrý si najít trochu jiný orientační bod než to, co je všude okolo (v tomhle případě ten jasný hustník mezi hromadou vrstevnicových kudrlinek) a rovnat se hlavně podle něj, když to okolo je nepřehledné. Dvojka ještě taky trochu nejistá, ale pak už to šlo a podruhý už jsi do těch vrstevnic naběhla parádně ;)
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA krátká - D16A (14.04.2019) ŽA krátká - D16A (14.04.2019)