MČR krátká - D16C kvalifikace (22.06.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Čížkovy kameny
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 3.24 km
Čas: 29:28
Začátek jsem šla pomaleji, v kamenech jsem si nebyla moc jistá a kdybych běžela rychleji, tak udělám nějakou zbytečnou chybu. Když jsem lezla po 4. kontrole nahoru vedle skal, pod sebou jsem uviděla Elišku Poborskou,která startovala 2' po mně. To mě dost znervóznilo a nevšimla jsem si, že 5. je až na louce. Od 6. jsme běžely společně ( spíš jsem se snažil, aby mi neutekla :D )
Skrýt komentáře (2)
Gabča Šimůnková : Pěkný! Supr pohlídaný. Koukám na větší ztráty podle ORISu a napadá mě drobnost na 4 - sice jsi využila ten cyklotrail, ale rychlejší mi asi přijde spíš jít od kontroly spíš nahoru na cestu, ne třeba úplně kolmo, ale využít tu cestu mnohem víc než jsi udělala takhle. Taky určitě ty jsi na cestě rychlejší než v lese nemýlím li se? ;) tak toho využít. Na konci jsi to s Eliškou dost vytáhla. Je supr, že to chodíš na jistotu a v téhle své nastavené rychlosti to zvládáš skvěle, ale postupně by to asi chtělo se záměrně snažit tu rychlost trochu přidat (pokud teda můžeš fyzicky, což chápu, že asi můžeš). Na trénincích, soustředění, oblastňácích - snažit se trochu přidat a u toho stále kontrolovat mapu, i když občas to asi bude na hraně riskování a přijdou nějaký ty chyby.. No to je taková moje rada páč jsem se to takhle snažila zlepšit já sama na sobě :D ale třeba to bude fungovat i na někoho jinýho.
Emča Černá : Jo na 4 jsem chtěla běžet celý ten trail, ale pak jsem se v něm nějak nevyznala a myslela jsem si, že vede špatným směrem...což byla blbost.
Napiš komentář
Ulož
 
MČR krátká - D16C  kvalifikace (22.06.2019) MČR krátká - D16C  kvalifikace (22.06.2019)