TSM middle (16.05.2020)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Kozelská rokle
Pořadatel: Pól a Vojťák
Disciplína: middle
Skutečná délka: 3.7 km
Čas: 36:17
Mám z toho celkem dobrý pocit :). 3. by byla asi lepší vrchem, já ale hned od kontroly běžela dolů, tak pak už jsem to pálila (ne zas tak rychle) po cetě. 5. Určitě na přímo! Můj postup teda nebl pomalej, ale jak pro 10:). 6. špatnej směr, myslela jsem, že uhybám až od kamene nad 5 tak proto jsem toli uhla do leva. Z 10 JSEM BĚŽELA OMYLEM NA 14. + 11. jsem vyděla zespod a pokoušela se (neúspěšně) k ní vyškrábat, měla jsem to rovnou oběhnout.
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Ta 3 byla určitě lepší rovně (máš tam 1:07), obě ty kontroly jsou docela vysoko a tou obíhačkou si tudíž jenom přidáš kopec. Na 5 to možná nebylo okolo pomalý, ale rychlý teda taky ne. :) Rovně tam byl krásně ten vrcholek a nosík. K 11, ve skalách bych řekl, že nakreslený srázy jdou někdy seskočit, ale jen málokdy vylézt, u tý kontroly to chtělo kouknout do popisů, že je nahoře a pak na ní jít rovnou shora.
Gabča: Zanalyzovala sis to myslím dost dobře :) Jinej komentář k tomu asi nemám, škoda tý 11, tam určitě šlo v popisech přečíst, že je to nahoře a dopředu tam stoupat no... Zítra víc koukat na buzolu (5,6) a na popisy (i když moc skal na tý zbylý části mapy už není teda no). A bude to klasika, tak postupy budou chtít pořádně rozběhnout, na těžší dohledávky se nebát zpomalit. A koukat na postupy trochu dopředu (abys zas nelezla kopec navíc jako na 3) :)
Napiš komentář
Ulož
 
TSM middle (16.05.2020) TSM middle (16.05.2020)