PRDOL Slovanka long (07.06.2020)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Slovanka
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 5.54 km
Čas: 48:50
K5 plán- dojít na pěšinu mezi 2 kameny u hustníku, okolo vršku na roh skály a dolů vedle kamenů ke kontrole. Realita- rýha vypadala jako cetsta, vedle ní byl kámen, mapu jsem nezorientovala... nechala jsem se stáhnout ostatníma do hustníku, ale věděla jsem, že mám jít víc na východ + jsem věděla, že nejdu od vršku a odbočila jsem mnohem níž než jsem chtěla. Vylezla jsem v bílém lese a našla největší balvan. K8 směr! chtěla jsem trochu víc doprava, abych věděla na které straně od odbočky jsem, ale ne tolik. Odběh od baráku taky blbě (ještě, že ta kontrola tak svítila :D).
Skrýt komentáře (3)
Gabča: Líbí se mi, že se ti daří realizovat dobře skluzný postupy a maximálně si to zjednodušuješ těma pěšinkama. Jako K2, K4. V takhle těžkých oblastech je to úplně jasná volba využívat pěšiny, kde to jde. K5 škoda, příště ignorovat ostatní a jít si to svoje ;) A taky koukat na buzolu, pořád! Ty seběhy jsou zrádný, člověk se se stočí a ani neví jak. Tohle ještě není nijak hrozný, ale obecně před seběhama vždycky kouknout na buzolu. Stejnou chybu tu má i Radka Melišíková, tam byla víc doprava asi nějaká dobrá stopa :D Ještě mě napadá, jestli se cestou na K10 nedalo jít přes tu paseku? Že by sis to nastoupala víc postupně ten kopec. Ale nevím, jak vypadala.
Emča Černá : Přes tu paseku jsem původně chtěla, ale byla dost zarostlá, tak bylo spíš rychlejší ji oběhnout (doufám)
Kuba Vlášek : Tu 8 bych se nebál nabíhat od rozcestí přímo, ta bažina nad ní byla jasně vidět, stejně jako to rozhraní a hustník za kontrolou.
U 5 ta rýha na obou koncích pokračuje jako cestička, takže bych jí čekal jako cestičku v zářezu a ten postup bych asi šel horem nad těma kamenama (vlasně pod čarou) a před seběhem dolů se zorientoval a jenom spadnul ke správnýmu kameni (to protloukání se svahem muselo být pomalý a těžko se tam hlídá, kde jsi a kde se vynoříš).
Napiš komentář
Ulož
 
PRDOL Slovanka long (07.06.2020) PRDOL Slovanka long (07.06.2020)