middle skály (17.11.2020)
Kategorie: Tréninky
Skutečná délka: 3.84 km
Čas: 43:29
Prům. tepy: 134
Max. tepy: 162
K1 - zmatokování na konci, hustník byl rozlezlejší, než jsem čekala, takže jako záchytný bod před kontrolou moc nepomohl. Stačilo by lépe držet směr. K12 - myška před kontrolou, sráz u kterého je kontrola nebyl shora vidět a já šla bezhlavě k prvnímu co jsem viděla (myslela jsem, že už to je to údolí u kontroly). Na K15 akorát nesedí GPSka, šla jsem po cestě...
Skrýt komentáře (1)
Gabča: K1 chápu, že jsi nemohla vědět, že hustník bude větší, ale stejně bych volila náběh ke kontrole spíš po vrstevnici ze strany toho bílého lesa, aby byla líp vidět (nabíhat na to údolí v kolečku a nad kontrolou, případně když to ještě zvětšíš, tak na ten nos za kontrolou). Šla bych pod čarou a až začne jít kopec dolů do údolí, tak jít trochu doprava téměř traverzem a vyhlížet ten tvar údolí s kontrolou teda konec hustníku. Přijde mi to jako postup na K1 trochu víc na jistotu.
Pěkně provedená skalní pasáž. Tam si to pamatuju z Áček, tam to bylo krásný! Až teda na tu K12, přesně tuhle oblast si pamatuju z toho závodu, byla taková trochu nepřehledná a člověk musel přesně vědět, u kterýho údolíčka je. Konkrétně tady u tý kontroly se to myslím dá ale dobře zjednodušit. Hlavní je, že běžím v mezipatře těch skal a kontrola má být ode mě za kopečkem vpravo a ne vlevo (kam jsi bezhlavě odběhla...). Takže já bych běžela a koukala doprava a až začne zahýbat celý ten velký kopec, tak tam to bude. Nebo pro větší jistotu kontrolovat body napravo ode mě: první údolíčko s kamenem, druhý s dvěma srázkama, třetí jen s jedním. A za dalším nosíkem už to bude :) Ale jinak pěkný ;)
Napiš komentář
Ulož
 
middle skály (17.11.2020) middle skály (17.11.2020)