Long Řitka (13.12.2020)
Kategorie: Tréninky
Skutečná délka: 10.71 km
Čas: 99:17
Prům. tepy: 162
Max. tepy: 191
Tragedie. K2, 3, 11 a 12 tam nebyly (nebo já je teda nenašla), ale jak koukám, tak jsem vážně byla dobře. K3 - plán žádný, začala jsem se rozhodovat až na cestě... chtěla jsem běžet po cestě až k hustníku pak po něm ke kamenné zídce a od ní na kontrolu. Samozřejmě jsem to změnil (a to ještě blbě zrealizovala - vyběhla jsem o pěšinu výš a vracela se) No rozhodně jsem měla zůstat u plánu. K4 - nedočtení dohledávky, takže jsem vyběhla po pěšině od které bych to pak nenašla, když jsem si to uvědomil tak jsem se ještě vrátila, na jistější variantu. K8- to asi nebyl nejlepší postup co??... neměla jsem to načtené dopředu a u K7 jsem se vážně dlouho rozhodovala...stejně jsem to moc nevymyslela (ale aspoň byl lehký na realizaci :)) .K9 - ne neběželo se tam dobře, vůbec se tam neběželo dobře. Jinak bylo v lese dost nových pasek, hustníky už taky vypadaly celkem jinak a bílý les někdy rozhodně nebyl úplně bílý :) No moc jsem pak nevěděla čemu mám věřit a držet se toho a co bude v reálu úplně jiné než v mapě. Začátek se vážně nepovedl a ty volby na konci asi taky nic moc.
Skrýt komentáře (1)
Gabča: K2 sis teda ověřovala hodně :) U takových tréninků se s tím musí trochu počítat, že tam kontrola nemusí být, a nenechat se tím rozhodit. Už na první dobrou jsi tam doběhla správně, kontrolu jsi neviděla, tak se to chce se na chvíli zastavit, srovnat si, kudy jsem šla, jestli se nestala někde chyba v postupu, pak se kouknout okolo sebe, jestli místo sedí a prostě běžet dál. Takže, víc si věř! Myslím, že tě to zbytečně rozhodilo do dalších postupů - ta K3 a K4 vypadají jako takové zbrklé chyby/postupy, než ses zas srovnala. K3 snad jen: po chybě člověk plán většinou nemá, vypadne z takového toho "flow". Ta situace na K2 byla vlastně jako chyba, takže zase: uklidnit se, v klidu se zastavit, naplánovat a pak vyběhnout ;)

K8 je zajímavá teda. Myslím, že lepší bylo běžet to horem. Je to trochu delší, ale běhatelnější postup, z hodně velké část po zpevněné velké cestě a ani ne tolik do kopce. (Když jsem spočítala vrstevnice, tak asi o polovinu míň dokopce než ten tvůj) Tvůj má výhodu trochu jednodušší dohledávky. Koukala jsem i na Rerun, mají to tam nahraný dva kluci z DOR, postup vrchem je jen o 200m delší podle tracků.

K9 - nevím, jestli to není nějaká nepřesnost GPS, ale vypadá to, že jsi musela z toho údolí před kontrolou kolmo do dost prudkého kopce, to muselo být dost děsný :D Tady na tom postupu je dobrý vidět, že K9 je výš než K8 a tudíž je potřeba stoupat. Snažila bych se v první půlce postupu pomalu šikmo stoupat svahem, až bych u toho údolí už byla víceméně na jeho okraji, pak už můžeš oběhnout údolí a jsi u kontroly. No a nebo si to šlápnout na začátku rovně nahoru k tomu vrcholu, ale to by asi bylo pomalejší, poněvadž by to dost bolelo.
Napiš komentář
Ulož
 
Long Řitka (13.12.2020) Long Řitka (13.12.2020)