ŽB Mariánky klasika (16.06.2019)
Kategorie: Tréninky
Země: ČR
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 7.03 km
Čas: 48:10
Skrýt komentáře (1)
Kuba Ransdorf : Davide, obrovská pochvala za to, že jsi mě poslechl a vyhledával a volil na klasice jednoduché postupy! Chválím taky plánování postupu od dohledávky. Vidím v tom to, co jsem se vám snažil před těmito béčkami předat a u tebe se to vyplatilo! Vidím u tebe velký posun a mám z toho radost. Jen tak dál!!

Dvě věci, aby to příště mohlo být ještě lepší (a jsou fakt hodně důležité):

4) Na čtyřku je tvůj postup cca o dvě minuty pomalejší, protože jsi běžel moc dlouho v bažinách podél potoka. Tady by se rozhodně vyplatilo doběhnout až na tu cestu a z cesty ve správný moment odbočit. Důležité pak je, že vždycky, když odbočuješ z cesty do lesa, musíš vědět, kde přesně jsi odbočil. Pak by dohledávka byla podobně jistá, jako když jdeš celou dobu kolem potoka.

9) Na devítku jsem přesvědčený, že se ti obíhačka vyplatila a je to jeden z důvodů, proč jsi ve výsledcích tam, kde jsi! Je to totiž kontrola, na které se ve vaší kategorii nejvíce chybovalo... Rovně by to samozřejmě bylo rychlejší, ale je to tak na hraně toho, co jsi mapově schopný bezpečně zvládnout, takže určitě dobře, že jsi to šel na jistotu. Pokud bys to chtěl jít příště rovně, vyžaduje to dvě důležité věci:

První: Zpomalit.
Druhý: Vybrat od poslední cesty ke kontrole několik záchytných bodů a důsledně je kontrolovat.

V podstatě jsi běžel závod bez výraznější mapové chyby a splnil jsi přesně to, co jsem vám na té mapě předtím ukazoval. Dobrá práce!
Napiš komentář
Ulož
 
ŽB Mariánky klasika (16.06.2019) ŽB Mariánky klasika (16.06.2019)