RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 5 vrstevnicovka Velikonoce 19.04.2019 19.04.2019 19:48
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 20.04.2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 23.06.2019 26.06.2019 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:19
Tonda Černý 33 krátká B - Doksy 02.06.2019 06.06.2019 20:35
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 04.11.2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
David Elleder 22 ŽB Mariánky klasika 16.06.2019 16.06.2019 20:37
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 02.10.1999 18.05.2019 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14.07.2019 14.07.2019 21:56
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Matěj Kuchař 6 klasika 21.04.2019 27.04.2019 11:28
Ondra Kuchař 14 PPŽ 5 12.06.2019 12.06.2019 21:31
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 46 Middle D21L Nový Bor 26.05.2019 28.05.2019 13:29
Kuba Makovský 297 22. Thüringer 24-Stunden OL #9 DN10 02.06.2019 06.06.2019 19:05
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 73 MČR krátká trat T3 neděle 23.06.2019 24.06.2019 16:14
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 02.06.2019 05.06.2019 21:30
Radka Melišíková 76 MCR kratka Trutnov D45 A finale 23.06.2019 23.06.2019 17:39
Ondra Měšťan 127 ŽA Skalka krátká 02.06.2019 08.06.2019 17:16
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 1 Kaňk DH12 18.05.2019 18.05.2019 21:20
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 68 ŽA Boháňka 14.04.2019 14.04.2019 18:02
Hanka Rosendorfová 6 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:03
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 311 HSH Vysočina cup E3 14.07.2019 15.07.2019 21:21
Míša Šimůnková 2 ZB Doksy D12 kratka 02.06.2019 02.06.2019 19:51
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 25 Skalka u Doks- krátká 02.06.2019 06.06.2019 18:47
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 71 H.S.H. - E1 - D21E - middle 12.07.2019 17.07.2019 23:42
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 311 MČRSprint-Čáslav 18.05.2019 25.05.2019 16:37
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18.04.2019 18.04.2019 22:31

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Hana Tihonová TATRY 5 days - E5 - D21B - long 07.07.2019 Závody 18.07.2019 00:19
Hana Tihonová TATRY 5 days - E4 - D21B - sprint 06.07.2019 Závody 18.07.2019 00:14
Hana Tihonová TATRY 5 days - E3 - D21B - middle 06.07.2019 Závody 18.07.2019 00:09
Hana Tihonová TATRY 5 days - E2 - D21B - middle 05.07.2019 Závody 18.07.2019 00:04
Hana Tihonová TATRY 5 days - E1 - D21B - long downhill 04.07.2019 Závody 17.07.2019 23:59
Hana Tihonová H.S.H. - E1 - D21E - middle 12.07.2019 Závody 17.07.2019 23:42
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E3 14.07.2019 Závody 15.07.2019 21:21
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E2 13.07.2019 Závody 15.07.2019 21:09
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E1 12.07.2019 Závody 15.07.2019 20:47
Michal Hodek Vysočina cup 2019 - E3 14.07.2019 Závody 14.07.2019 21:56

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Emča Černá MČR krátká - D16C kvalifikace 2 Emča Černá 27.06.2019 11:56
Linda Tomášková MCR kratka Trutnov D16C finale 1 Gabča Šimůnková 27.06.2019 00:07
Linda Tomášková MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace 1 Gabča Šimůnková 26.06.2019 23:54
Honzík Melišík MČR krátká trat T3 neděle 1 Kuba Vlášek 24.06.2019 19:08
Honzík Melišík MČR krátká trat T3 sobota 1 Kuba Vlášek 24.06.2019 19:05
Hana Tihonová ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A 1 Kuba Makovský 21.06.2019 16:38
Hana Tihonová ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A 3 Gabča Šimůnková 21.06.2019 12:29
Linda Tomášková ZB Marianky D16B kratka 1 Gabča Šimůnková 20.06.2019 17:00
Linda Tomášková ZB Marianky D16B klasika 1 Gabča Šimůnková 20.06.2019 16:51
Šimon Tůma doksy-krátká 1 Gabča Šimůnková 20.06.2019 16:44