RSS-feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Víťa 1 Saxbo 14-06-2015 18-06-2015 19:23
Klárka Bublíková 3 PraŽácká klasika D14 27-09-2020 27-09-2020 17:59
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 28-08-2019 29-08-2019 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 05-08-2020 05-08-2020 20:28
Emča Černá 48 model nob 13-10-2021 14-10-2021 18:56
Martin Černý 48 Oblastnak JC 26-08-2018 26-08-2018 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 07-06-2020 11-06-2020 12:36
Tonda Černý 15 restarty 11-05-2020 11-05-2020 17:22
Patrik Cichra 1 TIS2020 16-08-2020 01-09-2020 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 177 NOB model 13-10-2021 14-10-2021 22:05
Honzík Elleder 6 pž houpačka 13-09-2020 13-09-2020 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 20-10-2018 20-10-2018 22:57
Martin Hejna 13 OŽ Popov u Jáchymova KL 03-10-2021 03-10-2021 16:30
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02-10-1999 18-05-2019 21:32
Michal Hodek 214 Český pohár štafet - Dolní Olešnice 26-09-2021 28-09-2021 11:17
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 13 MČR KLasika 19-09-2021 19-09-2021 20:13
Ondra Kuchař 23 Švýárna 24-04-2021 24-04-2021 19:18
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02-10-1999 18-05-2019 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08-09-2019 12-09-2019 16:55
Kuba Makovský 325 MČR klasika F - H21B 19-09-2021 23-09-2021 15:25
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19-04-2019 19-04-2019 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 27-08-2019 27-08-2019 18:44
Martin Melišík 76 BOR CUP pt. 2 18-04-2021 19-04-2021 10:18
Radka Melišíková 124 Řepčice 08-11-2020 08-11-2020 15:02
Ondra Měšťan 148 LS2020_prekreslovani_Misa 24-08-2020 24-08-2020 13:55
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19-05-2019 19-05-2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25-08-2019 25-08-2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 13 O-liga 16 30-09-2020 30-09-2020 22:44
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30-04-2018 02-05-2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20-04-2019 20-04-2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21-05-2017 21-05-2017 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 07-08-2019 11-08-2019 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 23-08-2020 23-08-2020 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20-04-2019 20-04-2019 20:34
Gabča Šimůnková 397 MČR družstev 10-10-2021 12-10-2021 17:04
Míša Šimůnková 49 PŽ Žilina 02-10-2021 02-10-2021 20:10
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 26-04-2020 26-04-2020 20:23
Bára Smolková 12 F1 Keltská noc 05-11-2020 15-11-2020 10:43
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 14-07-2020 14-07-2020 20:09
Štěpán Tejkl 1 PraŽácká klasika 27-09-2020 27-09-2020 17:52
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 19-07-2020 22-07-2020 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30-04-2017 30-04-2017 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23-06-2019 23-06-2019 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 15-06-2019 20-06-2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28-05-2017 01-06-2017 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 07-06-2020 09-06-2020 00:15

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
David Elleder NOB model 13-10-2021 Tréninky 14-10-2021 22:05
Emča Černá model nob 13-10-2021 Tréninky 14-10-2021 18:56
Emča Černá MČR družstev 10-10-2021 Závody 14-10-2021 18:26
Emča Černá MČR štafet 09-10-2021 Závody 14-10-2021 17:51
Gabča Šimůnková MČR družstev 10-10-2021 Závody 12-10-2021 17:04
Gabča Šimůnková MČR štafet 09-10-2021 Závody 12-10-2021 16:39
Gabča Šimůnková PŽ Úvaly 03-10-2021 Závody 06-10-2021 20:14
Martin Hejna OŽ Popov u Jáchymova KL 03-10-2021 Závody 03-10-2021 16:30
Martin Hejna OŽ Popov u Jáchymova KT 02-10-2021 Závody 03-10-2021 16:18
Gabča Šimůnková ČPŠ Dolní Olešnice - neděle 26-09-2021 Závody 02-10-2021 23:47

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
David Elleder NOB model 1 Gabča 16-10-2021 01:37
Emča Černá model nob 1 Gabča 16-10-2021 01:27
Emča Černá MČR družstev 1 Gabča 16-10-2021 00:45
Martin Hejna OŽ Popov u Jáchymova KT 1 Gabča 06-10-2021 20:56
Emča Černá ČPŠ sobota 1 Gabča 03-10-2021 00:12
Martin Hejna PP E2 1 Ondra Měšťan 05-09-2021 18:24
Martin Hejna Hostomice KT 2 CST8902 30-06-2021 13:44
Martin Hejna Hostomice KL 1 Gabča 28-06-2021 01:27
Gabča Šimůnková ŽB Paseky - klasika 2 Gabča 23-06-2021 12:28
Emča Černá ŽA zkrácená klasika D18 1 Gabča 22-06-2021 13:18