RSS-feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Víťa 10 Saxbo 14-06-2015 18-06-2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 20:04
Jáchym Bulíř 3 OM Konojedy H12 14-04-2018 19-04-2018 21:25
Emča Bulířová 10 Liščí díry 17-04-2018 17-04-2018 22:22
Žofka Bulířová 0
Martin Černý 52 Acka - klasika 06-05-2018 06-05-2018 22:37
Máťa Černý 15 cirkumzenitál 02-06-2018 04-06-2018 20:03
Tonda Černý 12 Pelechovka 22.4 22-04-2018 24-04-2018 16:14
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13-05-2017 23-05-2017 20:46
Tonda Cvrček 1 PŽ Malíkovice 2018 08-04-2018 08-04-2018 17:58
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21-06-2015 03-07-2015 23:33
Bára Halamová 28 Klasika 8.4.2018 08-04-2018 08-04-2018 17:31
Michal Hodek 185 Večerník Praha 2017 17-12-2017 18-12-2017 20:28
Vašek Janáč 5 11-10-2014 20-10-2014 18:18
Matěj Kuchař 1 Middle VS Sklárna 2018 30-03-2018 03-04-2018 17:03
Ondra Kuchař 2 Middle VS Sklárna 2018 30-03-2018 03-04-2018 17:04
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14-04-2017 14-04-2017 13:59
Kuba Makovský 247 ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká H21A 10-06-2018 12-06-2018 05:19
Honzík Melišík 39 Třemošná H14 Štafety 270518 27-05-2018 02-06-2018 17:35
Martin Melišík 53 ČPŠ Třemošná neděle 27-05-2018 27-05-2018 20:50
Radka Melišíková 30 ŽB Hluboká u Rabštejna D45, krátká 10-06-2018 24-06-2018 09:19
Ondra Měšťan 115 ŽA klasika Hrabová 10-06-2018 14-06-2018 22:56
Terka Měšťanová 2 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 20:02
Filip Motyčka 0
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25-05-2014 27-05-2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30-04-2018 02-05-2018 10:35
Jana Popová 5 ČPŠ Bílá Voda neděle 21-05-2017 26-05-2017 14:57
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21-05-2017 21-05-2017 21:30
Kuba Ransdorf 67 Ondřejovo PŽ v Ondřejově 02-06-2018 04-06-2018 12:04
Hanka Rosendorfová 5 OM D14 14-04-2018 17-04-2018 17:49
Lenka Rosendorfová 17 ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 17-09-2017 20-09-2017 20:56
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30-04-2017 30-04-2017 13:39
Gabča Šimůnková 227 ČP Hrabová - klasika D21A 10-06-2018 12-06-2018 13:06
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07-05-2016 08-05-2016 16:21
Jája Slotová 18 ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T 10-06-2018 11-06-2018 15:24
Kuba Smolka 6 PŽ Pelechovka 22-04-2018 27-04-2018 23:11
Bára Smolková 6 sprint Plzeň 26-05-2018 27-05-2018 19:01
Dominik Sork 14 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 19:48
Hana Tihonová 50 PŽ krátká - D21L - Ondřejov 02-06-2018 03-06-2018 23:45
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04-03-2018 08-03-2018 17:30
Šimon Tůma 8 VS Sklárna vrstevnice a kameny 30-03-2018 30-03-2018 13:54
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28-05-2017 01-06-2017 23:35
Kuba Vlášek 253 ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna 10-06-2018 16-06-2018 16:33

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Radka Melišíková ŽB Hluboká u Rabštejna D45, krátká 10-06-2018 Závody 24-06-2018 09:19
Radka Melišíková ŽB Hluboká u Rabštejna D45 klasika 09-06-2018 Závody 24-06-2018 09:19
Kuba Vlášek ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna 10-06-2018 Závody 16-06-2018 16:33
Kuba Vlášek ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna 09-06-2018 Závody 16-06-2018 16:22
Ondra Měšťan ŽA klasika Hrabová 10-06-2018 Závody 14-06-2018 22:56
Ondra Měšťan ŽA krátká Hrabová 09-06-2018 Závody 20-06-2018 14:32
Gabča Šimůnková ČP Hrabová - klasika D21A 10-06-2018 Závody 12-06-2018 13:06
Gabča Šimůnková ČP Hrabová - krátká D21E 09-06-2018 Závody 12-06-2018 13:07
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká H21A 10-06-2018 Závody 12-06-2018 05:19
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A 09-06-2018 Závody 12-06-2018 18:19

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A 2 Kuba 18-06-2018 17:44
Ondra Měšťan ŽA krátká Hrabová 2 Gabča Šimůnková 17-06-2018 11:29
Ondra Měšťan ŽA klasika Hrabová 1 Kuba Vlášek 15-06-2018 14:29
Gabča Šimůnková ČP Hrabová - krátká D21E 2 Gabča 12-06-2018 21:59
Jája Slotová ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T 1 Fanda 12-06-2018 20:01
Máťa Černý cirkumzenitál 1 Kuba Ransdorf 08-06-2018 01:15
Gabča Šimůnková PŽ Ondřejov krátká 3 Gabča 05-06-2018 02:22
Jája Slotová OblŽ Nová Ves 1 Kuba Vlášek 05-06-2018 00:38
Hana Tihonová PŽ krátká - D21L - Ondřejov 1 Gabča Šimůnková 04-06-2018 19:58
Honzík Melišík Třemošná Štafety H14 260518 1 Gabča Šimůnková 02-06-2018 21:51