RSS-feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Víťa 10 Saxbo 14-06-2015 18-06-2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 20:04
Jáchym Bulíř 5 vrstevnicovka Velikonoce 19-04-2019 19-04-2019 19:48
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20-04-2019 20-04-2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 23-06-2019 26-06-2019 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26-08-2018 26-08-2018 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 19-04-2019 19-04-2019 19:19
Tonda Černý 33 krátká B - Doksy 02-06-2019 06-06-2019 20:35
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13-05-2017 23-05-2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04-11-2018 04-11-2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21-06-2015 03-07-2015 23:33
David Elleder 22 ŽB Mariánky klasika 16-06-2019 16-06-2019 20:37
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 02-10-1999 18-05-2019 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20-10-2018 20-10-2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02-10-1999 18-05-2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14-07-2019 14-07-2019 21:56
Vašek Janáč 5 11-10-2014 20-10-2014 18:18
Matěj Kuchař 6 klasika 21-04-2019 27-04-2019 11:28
Ondra Kuchař 14 PPŽ 5 12-06-2019 12-06-2019 21:31
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02-10-1999 18-05-2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14-04-2017 14-04-2017 13:59
Jája Makovská 46 Middle D21L Nový Bor 26-05-2019 28-05-2019 13:29
Kuba Makovský 297 22. Thüringer 24-Stunden OL #9 DN10 02-06-2019 06-06-2019 19:05
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19-04-2019 19-04-2019 19:43
Honzík Melišík 73 MČR krátká trat T3 neděle 23-06-2019 24-06-2019 16:14
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 02-06-2019 05-06-2019 21:30
Radka Melišíková 76 MCR kratka Trutnov D45 A finale 23-06-2019 23-06-2019 17:39
Ondra Měšťan 127 ŽA Skalka krátká 02-06-2019 08-06-2019 17:16
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19-05-2019 19-05-2019 18:26
Filip Motyčka 1 Kaňk DH12 18-05-2019 18-05-2019 21:20
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25-05-2014 27-05-2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30-04-2018 02-05-2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20-04-2019 20-04-2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21-05-2017 21-05-2017 21:30
Kuba Ransdorf 68 ŽA Boháňka 14-04-2019 14-04-2019 18:02
Hanka Rosendorfová 6 vrstevnicovka 19-04-2019 19-04-2019 19:03
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20-04-2019 20-04-2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30-04-2017 30-04-2017 13:39
Gabča Šimůnková 311 HSH Vysočina cup E3 14-07-2019 15-07-2019 21:21
Míša Šimůnková 2 ZB Doksy D12 kratka 02-06-2019 02-06-2019 19:51
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07-05-2016 08-05-2016 16:21
Kuba Smolka 25 Skalka u Doks- krátká 02-06-2019 06-06-2019 18:47
Bára Smolková 11 LS kombotech 23-08-2018 26-08-2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 19:48
Hana Tihonová 71 H.S.H. - E1 - D21E - middle 12-07-2019 17-07-2019 23:42
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04-03-2018 08-03-2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23-06-2019 23-06-2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15-06-2019 20-06-2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28-05-2017 01-06-2017 23:35
Kuba Vlášek 311 MČRSprint-Čáslav 18-05-2019 25-05-2019 16:37
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18-04-2019 18-04-2019 22:31

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Hana Tihonová TATRY 5 days - E5 - D21B - long 07-07-2019 Závody 18-07-2019 00:19
Hana Tihonová TATRY 5 days - E4 - D21B - sprint 06-07-2019 Závody 18-07-2019 00:14
Hana Tihonová TATRY 5 days - E3 - D21B - middle 06-07-2019 Závody 18-07-2019 00:09
Hana Tihonová TATRY 5 days - E2 - D21B - middle 05-07-2019 Závody 18-07-2019 00:04
Hana Tihonová TATRY 5 days - E1 - D21B - long downhill 04-07-2019 Závody 17-07-2019 23:59
Hana Tihonová H.S.H. - E1 - D21E - middle 12-07-2019 Závody 17-07-2019 23:42
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E3 14-07-2019 Závody 15-07-2019 21:21
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E2 13-07-2019 Závody 15-07-2019 21:09
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E1 12-07-2019 Závody 15-07-2019 20:47
Michal Hodek Vysočina cup 2019 - E3 14-07-2019 Závody 14-07-2019 21:56

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Emča Černá MČR krátká - D16C kvalifikace 2 Emča Černá 27-06-2019 11:56
Linda Tomášková MCR kratka Trutnov D16C finale 1 Gabča Šimůnková 27-06-2019 00:07
Linda Tomášková MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace 1 Gabča Šimůnková 26-06-2019 23:54
Honzík Melišík MČR krátká trat T3 neděle 1 Kuba Vlášek 24-06-2019 19:08
Honzík Melišík MČR krátká trat T3 sobota 1 Kuba Vlášek 24-06-2019 19:05
Hana Tihonová ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A 1 Kuba Makovský 21-06-2019 16:38
Hana Tihonová ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A 3 Gabča Šimůnková 21-06-2019 12:29
Linda Tomášková ZB Marianky D16B kratka 1 Gabča Šimůnková 20-06-2019 17:00
Linda Tomášková ZB Marianky D16B klasika 1 Gabča Šimůnková 20-06-2019 16:51
Šimon Tůma doksy-krátká 1 Gabča Šimůnková 20-06-2019 16:44