RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Users

Name Maps Last map Date Updated
Víťa 1 Saxbo 14/06/2015 18/06/2015 19:23
Klárka Bublíková 3 PraŽácká klasika D14 27/09/2020 27/09/2020 17:59
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 28/08/2019 29/08/2019 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 05/08/2020 05/08/2020 20:28
Emča Černá 27 Vrstevnicovka - Valy 29/11/2020 29/11/2020 18:15
Martin Černý 48 Oblastnak JC 26/08/2018 26/08/2018 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 07/06/2020 11/06/2020 12:36
Tonda Černý 16 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07/06/2020 08/06/2020 18:24
Patrik Cichra 1 TIS2020 16/08/2020 01/09/2020 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 102 mapáč Bzdinka 28/11/2020 28/11/2020 15:06
Honzík Elleder 6 pž houpačka 13/09/2020 13/09/2020 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 20/10/2018 20/10/2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02/10/1999 18/05/2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2020 - E3 12/07/2020 13/07/2020 22:27
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 8 VT-Middle 07/08/2020 08/08/2020 13:52
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03/11/2019 07/11/2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02/10/1999 18/05/2019 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08/09/2019 12/09/2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16/02/2020 17/02/2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19/04/2019 19/04/2019 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 27/08/2019 27/08/2019 18:44
Martin Melišík 66 Houpačka 19/11/2020 19/11/2020 17:35
Radka Melišíková 124 Řepčice 08/11/2020 08/11/2020 15:02
Ondra Měšťan 152 LS2020 middle 28/08/2020 28/08/2020 22:00
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19/05/2019 19/05/2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25/08/2019 25/08/2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 13 O-liga 16 30/09/2020 30/09/2020 22:44
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30/04/2018 02/05/2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20/04/2019 20/04/2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21/05/2017 21/05/2017 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 07/08/2019 11/08/2019 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 23/08/2020 23/08/2020 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20/04/2019 20/04/2019 20:34
Gabča Šimůnková 358 Mapáč Říčany 15/11/2020 18/11/2020 19:00
Míša Šimůnková 26 Trénink Tupadly 08/11/2020 08/11/2020 18:04
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 26/04/2020 26/04/2020 20:23
Bára Smolková 12 F1 Keltská noc 05/11/2020 15/11/2020 10:43
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 14/07/2020 14/07/2020 20:09
Štěpán Tejkl 1 PraŽácká klasika 27/09/2020 27/09/2020 17:52
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 19/07/2020 22/07/2020 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30/04/2017 30/04/2017 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23/06/2019 23/06/2019 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 15/06/2019 20/06/2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28/05/2017 01/06/2017 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 07/06/2020 09/06/2020 00:15

Last maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Date Category Updated
Emča Černá Vrstevnicovka - Valy 29/11/2020 Tréninky 29/11/2020 18:15
David Elleder mapáč Bzdinka 28/11/2020 Tréninky 28/11/2020 15:06
David Elleder middle na Bramberku 22/11/2020 Tréninky 22/11/2020 19:32
David Elleder Švýcárna 21/11/2020 Tréninky 22/11/2020 19:11
Martin Melišík Houpačka 19/11/2020 Tréninky 19/11/2020 17:35
Gabča Šimůnková Mapáč Říčany 15/11/2020 Tréninky 18/11/2020 19:00
Emča Černá middle skály 17/11/2020 Tréninky 17/11/2020 16:08
David Elleder trénink klánovice 17/11/2020 Tréninky 17/11/2020 14:41
Emča Černá Kombotech 15/11/2020 Tréninky 15/11/2020 16:06
David Elleder trénink Říčany 15/11/2020 Tréninky 15/11/2020 14:19

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Comments Last comment by Updated
David Elleder middle na Bramberku 1 Gabča 23/11/2020 00:17
Emča Černá middle skály 1 Gabča 19/11/2020 19:53
Emča Černá Kombotech 1 Gabča 17/11/2020 14:53
Bára Smolková F1 Keltská noc 1 Gabča 15/11/2020 11:54
Míša Šimůnková Žákovské utkání Plzeň 2 Gabča 09/11/2020 14:11
Míša Šimůnková O-liga Krčák, trať C 1 Radim 08/11/2020 13:51
David Elleder utkání oblastních výběrů žactva 2 Radim 19/10/2020 00:02
Martin Melišík MČR Krátká 2 Radim 18/10/2020 23:52
David Elleder PraŽácká klasika 1 Gabča 02/10/2020 23:36
David Elleder pž middle 1 Gabča 02/10/2020 23:21